Babinet.cz  /  Tajemno  /  Jejich otázky jsou návykové, nemůžete bez nich být. Tohle umí Blíženci

Jejich otázky jsou návykové, nemůžete bez nich být. Tohle umí Blíženci

14.2.2020 - redakce Babinet.cz

Blíženci většinou mají velmi bohatý vnitřní svět a neobyčejně dobrý odhad na lidi. Také mají dar svou oblíbenou společnost spojovat, tmelit a dávat do pořádku vztahy. Jsou to lidé laskaví, z podstaty povahy hodní, ale občas nás vykolejí jejich dvojí tvář. Ženy v Blížencích bývají trošku afektované, když se nehlídají. A muži? Ve většině případů jsou považováni za ohromné sympaťáky.

Rozproudí každou zábavu

V blízkém okolí lidí ve znamení Blížencnců většinou nehrozí, že by zábava vázla. Podstatnou roli hraje zřejmě zmíněný dar Blíženců, kdy si k sobě vybírají lidi stejné krevní skupiny, čili stejného humoru a tak dále. Pokud je ale zábava na bodu mrazu ve společnosti, do které Blíženec zapluje jako nováček, či doprovod, vše se mění. Blíženci se nikdy nebojí zasypat okolí vtipnými historkami a vidinu nějakého trapasu si vůbec nepřipouští. Umí to parádně rozjet!

Jejich otázky vám budou drogou

Ať mluvíme o ženě, nebo o muži v Blíženci, většinou mají jedno společné. Kladou tak rafinované, až psychologické otázky, které vám nejdřív mohou jít na nervy, jenže pak bez nich nemůžete být. Otázek Blíženců nikdy nemáte dost. V dotazech Blíženců se totiž zrcadlí maximální pozornost na vypravěče a stoprocentní zájem o odpověď. Jen zcela výjimečně se stane, že by Blíženec někomu, koho zpovídá, skočil do řeči. Svými otázkami vás Blíženci až téměř provádí vašim vlastním nitrem. Pokládá otázky, které si netroufáme sami sobě položit. Umí si hrát se slovy a dávají vám pocítit, že právě teď jedině na vaší odpovědi záleží tak, jako na ničem jiném na světě.

Poukazují na druhou stranu mince

Když Blíženec u někoho vycítí, že se dotyčný příliš do problému uvrtává kvůli jednomu jedinému úhlu pohledu, ozve se jeho pohotovost a smysl pro vhled. Blíženec nemá problém rázně, avšak vlídně poukázat na to, že každá mince má dvě strany. Trpělivě pak s člověkem v tísni probere všechny možnosti, které s různými úhly pohledu vyvstávají. Blíženec vás nezanechá o samotě v procesu řešení problému.

Jsou mistry úniku

Blížencům se nedá upřít ani další jejich výjimečná vlastnost. Potřebujete-li na chvíli uniknout z reálného světa, zrelaxovat se, trochu si zabláznit a vydechnout, volejte na pomoc Blížence. Blíženec totiž dobře ví, kdy má svých rafinovaných otázek zanechat a nechat vás volně dýchat. V okamžiku úniku Blíženec vedle vás prostě jen tak je a čte ve vašich očích, co by vám v následujících okamžicích udělalo radost.

Nikdy se nepřetvařují

Ať je Blíženec takový, makový, nebo úplně jiný, vždycky je stoprocentně svůj. Ať se to komu líbí, nebo ne, Blíženec oplývá vnitřní svobodou a jistotou natolik, že se má zdravě rád ať je jaký je. Nikdy si moc neláme hlavu s tím, co kdo řekne na to a ono. Blíženec jednoduše jde a udělá, i řekne, co chce. Nosí na sobě, co chce, čte to, co chce, taktéž i věří jen tomu, čemu sám skutečně chce. Blíženci jsou velmi pevným pilířem sami sobě a nikdo je jen tak lehce nezviklá. Naopak.

 

Přečtěte si, jak je na tom znanení štíra, vahlvabýkapannyrybvodnářeraka, berana či kozoroha

Napsala Bára Klímová

Ilustrační foto: pixabay.com

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip