Babinet.cz  /  Tajemno  /  Nadlidsky vnímavý a neohrožený! Takový je Lev

Nadlidsky vnímavý a neohrožený! Takový je Lev

6.3.2019 - redakce Babinet.cz

Lidé, kteří se narodili ve znamení Lva, jsou společenští, tvůrčí a schopní vystavět život podle svých pravidel a představ. Vědí, jak vytvářet dalekosáhlé plány, které jim umožňují dosáhnout svých cílů. Navíc Lvi jsou velmi ambiciózní, což jen zdůrazňuje jiné rysy jejich charakteru. Milují luxus a pohodlí ve všech sférách života. Obecně jsou to chytří lidé, kteří se nebojí obtíží, ale někdy se stanou nevědomky až příliš tvrdohlavými, hrdými a arogantními. Jaké další výrazné rysy jsou se Lvem úzce spjaty?

  • Přítel na celý život

Lev je absolutně a totálně důvěryhodný. Lvi jsou velmi loajální. Pokud jste však urazili Lva, bude arogantní a nebude vás dále vyhledávat. Ale jakmile se vše rozhodnete smazat a uznat vlastní pochybění, přijme vás s otevřenou náručí. Bez ohledu na to, jak dlouho trval váš nesvár. Lvi si pamatují všechno, ale vědí také moc dobře, jak odpustit.

  • Brilantní dárci

Lvi jsou velmi štědří a přátelští, takže vědí, jak vybrat perfektní dárek. A je ochoten do něj investovat spoustu času, energie i peněz. Avšak rozhodně neočekávají vděčnost. Na druhou stranu, vy nikdy Lvu něco prvoplánového. Pouze promyšlený dar mu vyhovuje. Samozřejmě, že bude potěšen všemi známkami pozornosti, ale přesto Lvi dávají přednost drahým a luxusním dárkům.

  • Okouzlující a zábavný

Pokud váš život postrádá spontánnost, zábavu a humor, potřebujete k sobě, alespoň na chvíli Lva. Kdo totiž opravdu ví, jak okouzlit a pobavit společnost, je Lev. Párty bez Lva není párty. Když jsme u párty, samozřejmě, že Lev je rád zván na všechny akce, ale stoprocentní účast od něj nečekejte. Nikdy nevíte, zda se Lev nakonec opravdu objeví, či nikoliv. Tyto dvě tváře mu dodávají na tajemnu. Když už se však Lev zjeví, je s ním nezapomenutelná zábava.

  • Poskytuje bezpečí a udržuje v životě pořádek

Dobrý vůdce smečky vždy zajišťuje, aby všichni členové rodiny žili v prosperitě a byli v bezpečí. Pokud urážíte někoho z jeho rodiny, uslyšíte a pocítíte hněv rozzlobeného Lva. Skutečně rozzlobeného a zlostného Lva. Nebude si brát žádné servítky, s tím nepočítejte. Lev je schopen nastolit pořádek a vyhodit vše zbytečné. To se týká nejen domova, ale i životních situací. Takže pokud máte problémy, volejte Lva, poradí, pochopí, vyselektuje, rozklíčuje, uklidí.

  • Smysl pro styl

Stačí, abyste se sotva přiblížili ke Lvu, a jeho zářivost se bude projevovat i na vás. Lev prostě vždy dělá své oblíbence přitažlivějšími a pomáhá jim zazářit skrze něj. Ne nadarmo vám ušlechtilý také vždy pomůže najít správné oblečení pro konkrétní příležitosti. Lvu můžete věřit, protože je od přírody stylista.

  • Lev je ideální milovník

Velkolepý, vášnivý a žhavý Lev je otevřený v lásce i v sexu. Je jistý, okouzlující a vnímavý. Nechte jeho narcismus občas vyniknout a pak nikdy nezapomenete na takového milence, jako je právě Lev. Je jiný. Dá si tu práci s tím, aby se dokonale nacítil na protějšek. Když se mu oddáte, absolutně nebudete litovat.

 

Napsala Bára Klímová

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další články tajemna

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz