Babinet.cz  /  Tajemno  /  Znamení Ryb? Náplast na mezilidské vztahy!

Znamení Ryb? Náplast na mezilidské vztahy!

26.2.2019 - redakce Babinet.cz

Ryby jsou opředeny absolutním tajemnem. Je to typ lidí, který se vás totiž umí dotýkat bez použití rukou. Jsou to oni, kdo brilantně rozumí řeči beze slov. Mají schopnost číst v ostatních víc, než kdokoliv jiný. Váš pohled, řeč těla, tohle všechno Ryby vnímají velmi citlivě a bedlivě. Vědí o vás kolikrát věci, o kterých vy sami nemáte zatím ani nejmenší tušení. Co naopak říká astrologie o samotných Rybách? Co Ryby vkládají do mezilidských vztahů obecně? A jakými jsou partnery?

  • Jsou neskutečně křehké

Jejich citlivost vás přiměje padnout na kolena. Najednou budete opatrnější. Budete si víc uvědomovat, co vlastně chcete říct a hlavně jak to chcete říct. Následně i udělat. Ryby jsou přesně ten typ lidí, kterým když ublížíte, svým půvabem a zranitelností vás nakonec přimějí k tomu, abyste to byli vy sami, komu je zlomeno srdce. Jednoduše budete velmi litovat, že jste někomu tak křehkému ublížili.

  • Vytrvale motivují

Vydolují z vás to nejlepší. Budou vás přímo drze hecovat k tomu, abyste dosáhli vyšších cílů. A vy jich nakonec opravdu dosáhnete, i když jste měli tendenci se podceňovat. Ryby vám však dodaly potřebnou odvahu. Vstoupí do vašeho života a věří ve Vás. Věří také ve vaše sny a to vede k tomu, že dojdete jejich splnění.

  • Uzdravují duše

Budou vás bezpodmínečně milovat. A možná na to nebudete úplně připraveni. Budou vás totiž bezpodmínečně milovat bez ohledu na to, jestli chcete, nebo ne a neočekávají nic nazpět. Nehrají na skóre. Poskytují vám to nejlepší, ať si to zasloužíte, nebo ne. Ukážou vám, jak znovu milovat, když jste třeba po těžkém rozchodu a v lásku již nevěříte. Pomohou vám vždy znovu uvěřit. Ryby se umí zarýt hluboko do kořene vašich problémů, ale vždy bez zlomyslnosti. Dělají to pro dobro věci. Jsou chápavé a tím vás léčí. Vedou vás, i když to vlastně může bolet.

  • Žárlí rafinovaně

Ryby jsou žárlivé, ano. Ale nechtějí být a umí s tím pracovat. Dokážou však svou žárlivost projevit tak okouzlujícím způsobem, že si nakonec uvědomíte, jak moc o vás stojí. Ostatně, i vás samotné to utvrdí v tom, že i vy stojíte o ně.

  • Jsou učiteli života

Naučí vás vidět svět jinak. Věci, kolem kterých jste jen procházeli, vás Ryby najednou naučí vnímat. Pozastavíte se nad obyčejnou krásou věcí, kolem kterých jste vždy jen hekticky přeběhli. Věci, o které jste se nikdy nestarali, tak přesně o těch se najednou budete mít chuť něco dozvídat. Najednou vše, na čem Rybám záleží, bude důležité a nové i pro vás.

Milujete Vodnáře? Pak byste měli vědět tyto 3 věci

Napsala Bára Klímová

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další články tajemna

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz