Babinet.cz  /  Tajemno  /  Barva podle znamení. Která je ta vaše?

Barva podle znamení. Která je ta vaše?

20.2.2020 - redakce Babinet.cz

Barvy mají v našich životech obrovský význam, i když to sami mnohdy už ani nevnímáme. Někdy nám v každodenním kolotoči nedojde, že barva, která nás právě teď obklopuje, může naši psychiku ovlivnit velmi negativně. Větší stres, úzkost, nepohoda, či smutek se pak nedostaví jen úplnou náhodou. Barvy jsou mocné a mají svou energii, která na každého působí jinak. Kterou barvu přisuzuje astrologie právě vašemu znamení?

Berani

Berani srší ohromnou energií a jsou velice emotivní. Nedá se jim upřít odvaha, odhodlanost a také to, že jsou vždy sami sebou. Tato sbírka vlastností a výrazných rysů, ke kterým rozhodně patří také noblesa, se krásně zrcadlí i v jejich barvě. Je to barva červená.

Červená barva symbolizuje životní sílu, radost z aktivního stylu života i potěšení z pohybu.

Býci

Býci se nikdy nesmíří se zmatkem, či neklidem. Milují pořádek a snad i díky tomuto zaměření, kolem sebe šiří mír a harmonii. Avšak přímočarost a odvaha k Býkům také neodmyslitelně patří. Tuto směsici vyjadřuje bílá barva.

V bílé barvě spatřujeme duchovnost, spiritualitu a spravedlnost.

Blíženci

Charisma, rafinovanost a naprosto žádná přetvářka. Ohromná vnitřní svoboda, s čímž jde ruku v ruce velmi zdravé a oprávněné sebevědomí. To jsou Blíženci v celé své parádě. A jejich barva? Světle zelená.

Naděje, vytrvalost, láska a nezlomná vůle k životu. To vše je ukryto v zelené barvě.

Raci

Éterické bytosti, které díky své zvláštní mluvě a volbě slov občas působí, jako by byly z dob dávno minulých. Čtou dokonale mezi řádky a myslet si, že jim něco zatajíte, je až pošetilé. Raci vás prokouknou. Jejich barva je šedá, až stříbrná.

V šedé a stříbrné barvě se odráží maximální autenticita, vnímavost a silně rozvinutá intuice.

Lvi

Okouzlující Lev dokáže nastolit pevný řád. Mnohdy vypadá, že jej neobměkčí absolutně nic, co se řádu týče, ale později pochopíte proč. Lev dobře ví, že když důsledně dodržujete řád, řád podrží vás. Lví barva je žlutá.

Štěstí, úspěch, excelentní paměť, neúplatnost, i vznešenost. Takto mluví žlutá barva.

Panny

Upřímné a skvostné Panny. Vždy upravené a mimořádně přitažlivé. Také ale se vší láskou pečující o rodinu a tvrdě pracující. Ve svých věcech Panny zbožňují pořádek a přehledné uspořádání. Jejich barva je modrá.

Ohromná schopnost sebe uzdravení, klid a jemnost. To vše symbolizuje modrá barva.

 

Určitě nás nezapomeňte bedlivě sledovat. Hned příště se objeví i vaše znamení společně s vaší barvou.

 

Napsala Bára Klímová

Ilustrační foto: pixabay.com

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip