Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte s Fitshaker o domácí cvičení se známými instruktory

Soutěžte s Fitshaker o domácí cvičení se známými instruktory

24.10.2022 - redakce Babinet.cz

Už jste někdy zkusili cvičení se zkušenými instruktory, jako je např. Zuzka Light, Jan Caha nebo Hanka Kynychová? Zapojte se do soutěže s Fitshaker, vyhrajte 90denní předplatné a pojďte do toho!

Online fitness Fitshaker umožňuje cvičit každý den u živých přenosů nebo si vybrat z více než tisícovky fitness videí, od jógy přes pilates či aerobic až po krátké cvičební programy zaměřené na posilování a spalování.  Každý si dle svého zvolí program, zaměření cvičení či oblíbeného instruktora. Se zadáním konkrétního cíle lze navíc získat i na míru sestavený individuální tréninkový plán. 

Nejoblíbenější jsou cviky na břicho a zadek

Lidé, kteří cvičí s Fitshaker, chtějí nejčastěji procvičit břicho a zadek, což jsou partie obecně považované za nejproblematičtější. Během letošního léta si oblíbili právě zejména krátké patnáctiminutovky zaměřené na posilování a spalování. Široké oblibě se těší i dynamické cvičení, tzv. Sexybody. Domácí cvičení s Fitshaker a jeho instruktory využívají nejvíce lidé mezi 25-44 lety, kteří nejčastěji cvičí v pondělí a v neděli a nejméně v sobotu. Pohybu se věnují hlavně mezi 18. a 20. hodinou a překvapivě nejčastěji cvičí na mobilu, tj. asi 80 % lidí.

Cvičení s Fitshaker, jež je jedničkou na Slovensku, vyzkoušely doposud desítky tisíc spokojených uživatelů. Chcete si i vy udržet či zlepšit svou kondici, aniž by vás to stálo příliš času a spoustu peněz? Vyzkoušejte s námi Fitshaker.

www.fitshaker.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Alena Jelínková - Benešov, Jana Semiginovská - Slabčice, Nikola Kašpárková - Sychrov

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz