Babinet.cz  /  Soutěže  /  Užijte si slunečné dny s novinkou Rio Mare a letní soutěží!

Užijte si slunečné dny s novinkou Rio Mare a letní soutěží!

1.7.2024 - redakce Babinet.cz

Značka Rio Mare pro všechny milovníky tuňákových salátů přináší na trh novinku: Insalatissime Spring – svěží a chuťově bohatý, plný vybrané sezónní zeleniny v kombinaci s bílou rýží, nadchne vás od prvního sousta.

Limitovaná edice Rio Mare Insalatissime Spring je novinka stvořená pro labužníky. Tento salát můžete vychutnat přímo z plechovky, nebo jej můžete servírovat ve stylu špičkových restaurací – na výběru zelených salátů, s kousky pomeranče a nasekanými mandlemi. Nicméně fantazii se meze nekladou.

Od prvního sousta vás Insalatissime Spring přenese do slunečného ráje plného svěžích, jemných chutí chřestu, hrášku a slunečně žluté mrkve, zakončené nádechem italského citrónu. To vše korunované dokonalým tuňákem Rio Mare.

„Jsme nadšeni, že můžeme představit Insalatissime Spring. Naším cílem je neustále přinášet inovativní a chutné produkty, které odpovídají modernímu životnímu stylu a chuťovým preferencím. Věříme, že naše sezónní překvapení bude zdobit naši tradiční řadu Insalatissime,“ vysvětluje René Řiháček, produktový manažer značky Rio Mare.

LETNÍ SOUTĚŽ s RIO MARE

V termínu od 1. 7. 2024 do 31. 8. 2024 navíc probíhá LETNÍ SOUTĚŽ s RIO MARE. Stačí zakoupit jakýkoliv produkt Rio Mare, třeba právě Insalatissime Spring, zaregistrovat se na webu www.riomare.cz/soutez a pak už jen počkat na slosování o krásné ceny:

3x iPhone

9x cestovní kufr

60x rodinnou deku Rio Mare

www.riomare.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

135evik
3.7.2024 19:34

Rio Mare má skvělé tuňákové saláty.

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz