Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o Oční krém Dermaclinic od For Life & Madaga

Soutěžte o Oční krém Dermaclinic od For Life & Madaga

7.7.2024 - redakce Babinet.cz

Nezapomínejte při péči o pleť ani na jemnou pleť očního okolí a dopřejte ji zaslouženou péči za pomoci speciálních pečujících přípravků přímo stvořených pro oční okolí. Vyhrajte 3x pečující oční krém Dermaclinic od české kosmetiky For Life & Madaga a vaše oční partie budou jako v bavlnce.

Sametově jemný oční krém Dermaclinic byl vyvinut pro péči o pokožku očního okolí, které dovede zajistit rychlou úlevu, zklidnění a uvolnění i účinný anti-age efekt. Založen je na kombinaci biologicky aktivních látek jako je medilan, panthenol, vitamín E, výtažek z mořských řas, heřmánkovec nebo přírodní oleje a osmocid, které citlivou pleť očního okolí doslova hýčkají a zajišťují ji potřebnou péči.

Zvládnou ji tak po náročném dni zklidnit, působí na ni doslova jako balzám, uvolňují její napětí a dokážou dokonce bojovat i proti jemným a vějířkovitým vráskám, které expresně vyplňují a pleť tak vyhlazují a vypínají. Oční krém Dermaclinic navíc pomáhá i proti podočním váčkům, otokům víček nebo tmavým kruhům pod očima, tak, že pleť vypadá dokonale svěží, hydratovaná a sametově hladká. Krém je ideální zejména pro zralou a citlivou pleť a stačí jej jen jemně vklepat do pokožky očních partií, popřípadě jej ještě překrýt krémem nebo make-upem. Ideální je aplikace ráno a večer na vyčištěnou pleť. Uvolnění a zklidnění unavené pleti, stejně jako viditelné omlazení se dostaví prakticky okamžitě.

Hraje se o 3 výhry

www.forlifemadaga.com

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz