Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte pro svého psího mazlíčka 3x balíček krmiv Propesko Mistr

Vyhrajte pro svého psího mazlíčka 3x balíček krmiv Propesko Mistr

18.6.2024 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte pro svého pejska balíček PROPESKO MISTR, novou prémiovou řadu granulí, kapsiček a lahodných pamlsků! 

Krmivo bylo navrženo a vyrobeno tak, abychom našim čtyřnohým členům rodiny mohli dopřát v jejich miskách skutečně to nejlepší. Přímo na míru tak vznikly receptury, které dbají na specifické potřeby psů a jejich životosprávy a zaručují jim spokojený, zdravý a vitální život a nám společné soužití plné radosti z každého společného dne.

V jednotlivých produktech řady PROPESKO MISTR proto nechybí především vysoký podíl kvalitního čerstvého masa a masových produktů, stejně jako prospěšné vitamíny a minerální látky. Samozřejmostí značky jsou rovněž receptury bez barviv a konzervantů.

Prémiové krmivo české značky s 25letou tradicí je vyráběno přímo na míru psím potřebám, z lokálních surovin, u nás v České republice, v podhůří Lužických hor nebo srdci jižních Čech (granule a kapsičky) či exkluzivně v Itálii (pamlsky).

S láskou k pejskům, jejich jazýčkům i spokojenému chovateli, to je PROPESKO MISTR! Masové burgery byly oceněny ve spotřebitelském programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2024.

Vyhrajte 3x nabitý balíček obsahující lahodné pamlsky v podobě měkkých masových kostiček s hovězím nebo kachním, chutné kapsičky s vysokým podílem masa a masových produktů ve filetkách, s kuřecím nebo krůtím a nebudou chybět ani granule – ty navíc výrobce dodá výhercům přímo na míru pro jejich pejska, tedy zda jde o krmivo pro štěně, malé plemeno nebo větší plemeno.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

78winso
25.6.2024 07:56

.

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz