Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte tričko k filmu Jiřího Vejdělka Něžné vlny

Vyhrajte tričko k filmu Jiřího Vejdělka Něžné vlny

9.1.2014 - redakce Babinet.cz

Tvůrce diváckých hitů Účastníci zájezdu (800 tisíc diváků),  Ženy v pokušení  (1 250 000 diváků) a Muži v naději (850 tisíc diváků) – Jiří Vejdělek přichází  s novým filmem Něžné vlny. Navazuje na své úspěšné filmy o lásce a naději, které se nikdy nesmíme vzdát. Autor a režisér v jedné osobě přichází s laskavě poetickým humorem, jaký zdobí například starší filmy Jiřího Menzela nebo snímky podle scénářů Zdeňka Svěráka. Hrdiny jedné obyčejné české rodinky, jejíž život lemují milostné karamboly ve všech generacích, a její milující a milované přátele vytvářejí výteční domácí herci – Táňa Pauhofová, Hynek Čermák, Vojtěch Dyk, Jan Hartl nebo Jan Budař.

Podobně jako úspěšný televizní seriál Vyprávěj nás Něžné vlny vrací do časů nedávno minulých, kdy život se zdál být beznadějný a přece  plný snů  a lidských radostí. A i ta naděje, že  beznaděj skončí, se začala pomalu naplňovat.

Jiří Vejdělek patří  k nejúspěšnějším českým režisérům posledního desetiletí. Již od svého debutu – adaptace úspěšného románu Účastníci zájezdu  jsou jeho filmy diváckým magnetem.

Premiéra filmu 9. 1. 2014

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte tričko k filmu Jiřího Vejdělka Něžné vlny. Hraje se o 3 dámská a 3 pánská trička!

Odpověď naleznete na www.falcon.cz/film/nezne-vlny

 

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

ko21
23.6.2014 18:27

Dobrý den, kdybudou zveřejněni výherci???

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz