Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /   Konec zbytečných prodlev

Konec zbytečných prodlev

Redakce Babinet

Centrum prenatální diagnostiky v Brně nabízí svým pacientům zdarma novou službu, která umožní distribuci laboratorních nálezů po genetickém vyšetření pomocí e-mailu.

Snahou je omezit zpoždění, ke kterému nevyhnutelně dochází při procesu vytištění, distribuce a doručení zprávy v klasické listinné podobě. Jediné, co pacient potřebuje, je připojení k internetu a vlastní e-mailová schránka, do které mu zpráva přijde.

„V centru naší pozornosti stojí klienti a naším strategickým cílem je vytvářet pro ně příjemné prostředí a k tomu nám pomáhá zapojení moderních informačních technologií. Odbourání zbytečné prodlevy mezi vytvořením a doručením zprávy šetří čas všech zúčastněných stran. Klient navíc může na e-mail pohodlně a okamžitě odpovědět, nebo jej efektivně předat dalším ošetřujícím lékařům. V neposlední řadě však jde i o významnou úsporu finančních prostředků na distribuci zpráv. Takto ušetřený čas zaměstnanců a náklady, které nejsou nevýznamné, můžeme využít k dalšímu zlepšování kvality našich služeb klientům“, říká MUDr. Pavel Vlašín, vedoucí lékař Centra prenatální diagnostiky.

Na implementaci nového systému distribuce laboratorních výsledků Centrum prenatální diagnostiky v Brně spolupracovalo se společností ecommerce.cz, a.s.

O společnosti ecommerce.cz, a. s.

Společnost ecommerce.cz, a. s. je profesionální, dynamicky rostoucí česká IT firma zaměřená na vývoj rozsáhlých a náročných zákaznických řešení a aplikací. Na trhu informačních technologií a služeb působí již 7 let. Pro své zákazníky vytváří unikátní systémy, které jim pomáhají v podnikání, snižují náklady a zvyšují efektivitu práce a konkurenceschopnost. Dnes firma zaměstnává přes sto zkušených specialistů, schopných realizovat rozsáhlé projekty na platformě Microsoft i Java.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip