Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Začal oblíbený festival filmu, hudby, divadla a osvěžujících koktejlů!

Začal oblíbený festival filmu, hudby, divadla a osvěžujících koktejlů!

Redakce Babinet

3. června byla oficiálně zahájena 11. sezóna Kinematografu bratří Čadíků na Střeleckém ostrově. Od této chvíle až do 1. září můžete v zelené oáze klidu a pohody v samém srdci Prahy vychutnávat filmové projekce, hudební a divadelní vystoupení, ale také lahodné koktejly a skvělé „nicnedělání“ ve speciální relaxační zóně „Beton Relaxační Zóna“.

Zahájení festivalu

Festival byl zahájen v neděli 3. června ve 20.00 hodin za přítomnosti významných hostů. Slavnostní večer odstartoval vystoupením zpěvačky Lucie Bílé a zakončen byl projekcí filmu Karla Smyczka a Michaela Kocába „Pražákům, těm je tu hej“.

Speciální akce

Beton Relaxační Den (každou středu od 16.00 – 20.00 hod)

Každou středu se můžete zapojit do soutěžního klání, které jsme pro Vás připravili v rámci Beton Relaxační Dny. Čeká Vás řada klasických i netradičních sportovních disciplín, ale i ochutnávka letních koktejlů na bázi Becherovky! K tanci i poslechu je pro Vás připravený speciální letní koktejl muziky.

Jaké koktejly jsou pro Vás připraveny?

Beton (Becherovka, citrónová šťáva, tonic, led, plátek citrónu)

Red Moon (Becherovka, rybízový džus, sodovka, led, plátek pomeranče)

Fresh Smashin (Becherovka, grapefruitový džus, sodovka, lžička cukru, led,

plátek grapefruitu)

B-cola (Becherovka, cola, led, plátek citrónu)

Více informací o dalších koktejlech na bázi Becherovky naleznete na www.becherovka.cz V rámci projektu Becherovka Game budete moci otestovat hru Aquadelic – skvělé virtuální závody na motorových člunech. Můžete vyhrát Beton domácí párty pro kamarády s 50 koktejly z Becherovky zdarma a profesionálním barmanem! Po zapnutí bluetooth na Vašem mobilním telefonu navíc získáte atraktivní kontent zdarma.

A co pro Vás Beton připravil na každý den? ....... Beton Relaxační Zóna

Hledáte místo, kde můžete alespoň na chvíli zapomenout na své všední starosti a ruch velkoměsta? Místo pro relaxaci, posezení a hru s přáteli? Pod zelenými stromy s vyhlídkou na slavné pražské dominanty – Hradčany, Národní divadlo či Kampu a Sovovy mlýny, pro Vás připravili speciální Beton Relaxační Zónu: lehátka a houpací sítě, slunečníky, deky... Půjčíme Vám pétanque, flingo set, frisbee nebo draka. Beton Relaxační Zóna je tu zkrátka pro Vás a pro Vaši pohodu!

Filmy

Dramaturgie 11. ročníku festivalu nabídne návštěvníkům to nejlepší ze současné domácí a světové kinematografie i klenoty z filmové klasiky, ohlédnutí za tvorbou Jana Švankmajera, ochutnávku z indického Bollywoodu, z kultovní přehlídky Projekt 100 nebo ochutnávka z Letní filmové školy v Uherském Hradišti.

Hudba

Těšit se můžete také na pravidelné čtvrteční koncerty. Pestrou směsici domácích interpretů a formací (Jablkoň, Katapult, Švihadlo, Xavier Baumaxa aj.) doplní zahraniční hosté: francouzský undergroundový taneční projekt VON MAGNET, psychedeličtí THE LEGENDARY PINK DOTS z Nizozemska nebo irští THE HOGS, kteří zahrají s Václavem Koubkem.

Divadlo

Filmovou a hudební nabídku festivalu obohatí hostující divadelní spolky – slavná brněnská Husa na provázku a svérázná partička Buchty a loutky, jejíž Loutkový automat byste měli rozhodně vyzkoušet.

Podrobný program festivalu naleznete v přiloženém dokumentu.

Partneři:

Generálním partnerem Letního kina na Střeleckém ostrově je společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka a. s.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip