Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Zdravý životní styl

Zdravý životní styl

Jarmila Moosová

Prý to není žádná věda, tvrdí tým odborníků, kteří vyvinuli novou řadu výrobků pro obchodní sítě Tesco pod názvem Tesco Healthy Living a Tesco One Body.

Tak nevím – já když slyším "hubnutí", hned mi po těle vyskakují nepříjemně svědivé pupínky. To proto, že už pár desetiletí bez úspěchu zápasím s nadváhou. Při výrazu "fitness" se o mě pokoušejí lehké mdloby, jelikož tuším organizovaný pohyb, který už od dětství bytostně nesnáším. A když jsem nedávno někde poprvé zaslechla "wellness", to už jsem se hroutila v obavách z představy, že jde o nasazení nejtěžších metod proti zarputilcům mého typu. Nedovedete si představit, jak velké bylo moje nadšení, když jsem se na tiskové konferenci v úterý tohoto týdne dozvěděla, že naopak Wellness je způsob, kdy se podřídíme "alespoň trošičku".

Zas tak zlé to se mnou není, abych nechápala, že změna životního stylu skutečně přináší obohacení našich veskrze konzumních životů. Zvláště, když mi v tom někdo dokáže opravdu účinně pomoci. A to právě výrobky THL a TOB perfektně umějí. U řady padesáti potravinových výrobků dokázali specialisté v součinnosti s vybranými dodavateli snížit dávky tuku, soli a cukru, v mnohých případech dokonce až na polovinu! Nikdy bych nevěřila, že ne na úkor chuti, kdybych neměla příleitost ochutnat osobně. Věřte mi: Šunka je dostatečně slaná, mléčná rýže dostatečně sladká a moje zamilovaná tatarská omáčka dostatečně tučná. A přitom o tolik "nedobrot" ponížená a tím pádem také pro náš mnohými toxiny zatížený organismus daleko zdravější.

Mé dámy, vážené pány čtenáře nevyjímaje, já tedy už rozhodně vím, kam budou směřovat při nákupu moje první kroky: k modulům s výrobky THL. A mám k tomu ještě další dobrý důvod: Oproti očekávání jsou dokonce levnější – no jo, to asi ty úspory!

Prvním sportovním náčiním, které jsem ochotná ve svém bytě vlastnit a používat, je gymnastický míč. Ale už teď se těším, že přibudou barevné gumy a sada činek. Věk zkrátka nezastavíme a s vědomím, že nemusím, jen maličko mohu, je hned všechno konání pro zdraví veselejší. Tak už se nezdržujte a utíkejte. Věřím, že budete stejně mile překvapeny, jako já.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip