Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 3x dárkové balení rostlinných biostimulantů od ESCUBE!

Soutěžte o 3x dárkové balení rostlinných biostimulantů od ESCUBE!

27.5.2024 - redakce Babinet.cz

Léto je v plném proudu a vody k údržbě Vaší zahrádky, balkonových a pokojových květin není nikdy dost. Jak můžete vyzrát na horké dny s nedostatkem srážek? Snadno! Diky rostlinným biostimulantům ESCUBE s hydroabsorpční složkou můžete prodloužit intervaly zálivky a šetřit tak vodou.

Přípravky ESCUBE jsou novinkou od české společnosti ESCUBE s.r.o., která ve spolupráci s Vysokým učením technickým v Brně vyvinula rostlinné biostimulanty, které obsahují jedinečnou složku, která dokáže zadržet vodu v půdě. Kromě hydroabsorpční látky obsahují přípravky i další potřebné živiny pro vitalitu a odolnost rostlin, jako jsou aminokyseliny, fytohormony a huminové látky. Získáte tak komplexní energetický koktejl pro výživu Vašich rostlin a plodin.

Biostimulanty ESCUBE jsou složené z přírodních surovin a jsou 100 % biologicky rozložitelné. Díky tomu mohou ESCUBE používat i příznivci bio pěstování. Tekutá forma přípravku umožňuje snadnou aplikaci přidáním doporučeného množství přímo do běžné zálivky. Díky obsaženým smáčedlům se voda a živiny dostanou hlouběji ke kořenům rostlin, kde podporují kořenové vlášení.

ESCUBE patří k tzv. chytrým přípravkům, jelikož obsahují mikronosiče, které postupně uvolňují až 90% živin do kořenového systému rostlin. Výsledkem působení ESCUBE jsou vitální a odolné rostliny s bohatými přírůstky zelené hmoty a plodů.

Soutěž probíhá od 27. 5. do 12. 6. 2024
Všeobecná soutěžní pravidla naleznete zde.

Jak dlouho zůstávají látky přípravku ESCUBE v půdě?

1 rok

14 dní

90 dní

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz