Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a získejte doplňky stravy Naturevia pro zdravá játra

Soutěžte a získejte doplňky stravy Naturevia pro zdravá játra

9.4.2024 - redakce Babinet.cz

V dubnu je Světový den zdraví jater a při této příležitosti můžete vyhrát balíček kvalitních přípravků Naturevia, který vám pomůže s jejich očistou, udržením váhy a navíc podpoří vaši imunitu. A to jsou dobré důvody, proč byste se měli do soutěže zapojit!

Ostropestřec pro zdravá játra a kontrolu hmotnosti

Světový den jater připadá každoročně na 19. dubna. Odborníci během něj nabádají lidi, aby se o svůj druhý největší vnitřní orgán patřičně starali. Vždyť právě játra vykonávají skoro 500 životně důležitých funkcí. Jenže potřebnou péči jim věnuje málokdo, a tak se nezdravý životní styl na nich pořádně podepisuje. Játra pak jsou zanesená a přetížená. K tomu, abyste je opět dostali do té správné kondice, vám pomůže doplněk stravy Naturevia Ostropestřec LipoAktiv, který obsahuje silymarin, artyčok, cholin a vitaminy B6 a B12. Všechny tyto látky společnými silami pomáhají udržet naše játra fit. Silymarin je extrakt ze semen ostropestřce mariánského a pomáhá udržet jejich správnou funkci tím, že podporuje jejich činnost a také posiluje odolnost. Zároveň jde o silný antioxidant. Látky z artyčoku podporují metabolismus tuků, pomáhají regulovat cholesterol a díky nim tak budeme mít svou váhu snáze pod kontrolou. Cholin je pak důležitý pro normální činnost jater a přispívá k tomu, aby játra neztučněla. Takže spolknout jednu veganskou kapsli denně za to stojí.

Probiotika pro zažívání

Pořádný „úklid“ si kromě jater zaslouží i vaše střeva. K tomu, aby fungovala tak, jak mají a obnovila se v nich správná rovnováha, vám pomohou probiotika Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Tento doplněk stravy obsahuje unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli je na 15 miliard těchto mikroorganizmů a přípravek navíc obsahuje i vitamin C, který podpoří vaši imunitu.

Zbavte své tělo škodlivin a podpořte svoji obranyschopnost. Uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.

Co můžete vyhrát v soutěži:

3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec LipoAktiv a Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Hodnota 1 výhry je cca 450 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz