Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíček kočičích snacků prémiové značky Shelma

Soutěžte o balíček kočičích snacků prémiové značky Shelma

12.1.2024 - redakce Babinet.cz

Potěšte svoji kočičku a vyhrajte pro ni nabitý balíček snacků značky Shelma s masem a superpotravinami! Balíček obsahuje Shelma Meaty Sticks, speciální masové tyčinky s příchutěmi hovězího se zázvorem, drůbežího s kurkumou a pstruha s borůvkami a křupavé plněné masové polštářky Shelma Crunchy Pillows s příchutěmi hovězího s borůvkami a kuřecího s kurkumou.

 

Tyčinky kočky nadchnou svojí dokonalou masovou vůní založenou na obsahu čerstvého masa a více jak 95 % proteinu živočišného původu a blahodárných superpotravin a polštářky pro změnu kočičky potěší delikátní chutí a vůní masa, ale i vyladěným složením s obsahem 12 vitamínů, taurinu a superpotravin. Snacky od značky Shelma jsou tak stvořeny nejen k rozmazlování a odměňování koček, ale mohou bez problémů tvořit i kvalitní součást jejich jídelníčku, kdy si je kočky mohou doslova ulovit například v rámci hry.

Hraje se o 6 balíčku!

www.shelma.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz