Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte doplňky stravy Naturevia na cholesterol a srdce

Vyhrajte doplňky stravy Naturevia na cholesterol a srdce

7.12.2023 - redakce Babinet.cz

Nejlepší dárky jsou ty, které prospějí zdraví, ať už vašemu nebo vašich blízkých. Soutěžte s námi a vyhrajte kvalitní doplňky stravy Naturevia, které pomohou v boji s cholesterolem, podpoří činnost srdce a také přispějí ke zlepšení kondice!

Cholesterol pod kontrolou

Zvýšená hladina cholesterolu v krvi trápí spoustu lidí. To koneckonců ukazují i statistiky! Podle nich se s tímto problémem potýká každý druhý dospělý Čech. Přitom nejde o žádnou banalitu. Jedná se o rizikový faktor pro vznik kardiovaskulárních onemocnění, a proto je důležité mít hladinu cholesterolu pod kontrolou. K tomu pomůže doplněk stravy Naturevia Vegapure Cardio, který je nejsilnější na trhu a obsahuje 800 mg rostlinných sterolů v jedné kapsli. Právě účinnost rostlinných sterolů prokázaly četné vědecké studie a jde o jediné přírodní látky, které lékaři z odborných společností pro aterosklerózu v současnosti doporučují pro snížení hladiny cholesterolu. Mnozí ocení i to, že přípravek je ve veganských měkkých kapslí bez živočišné želatiny.

Pro srdce jako zvon

Aby bilo pořád stejně silně, stojí za to ho podpořit. A přesně v tom pomůže koenzym Q10. Jde o životně důležitou látku, která se zařazuje k vitaminům, přirozeně se vyskytuje v buněčných mitochondriích a má klíčovou roli při tvorbě energie a při prevenci buněčné degradace. Jenže kolem čtyřicítky začne jeho produkce v těle klesat. Tento „sešup“ je spojen se stárnutím a sníženou hladinou energie. Chcete-li tento proces zpomalit, můžete vsadit na doplňky stravy a přípravek Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B1 a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před poškozením a brzdí stárnutí. Stačí jedna kapsle denně a budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

 

Soutěžte s námi a získejte balíček přípravků, které se stanou vaší srdcovkou!

Co můžete vyhrát:

3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Vegapure Cardio a Koenzym Q10 Cardio. Hodnota 1 výhry je cca 750 Kč. Nápovědu k soutěžním otázkám najdete zde.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Palková Mirka - Chotíkov, Oldřich Tichý - Chotěboř, Jana Mohlerová - Kroměříž

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

zoulova.jana@seznam.cz
3.2.2024 17:29

výherci? děkuji

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz