Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte pro svého psího mazlíčka 3x balíček krmiv Propesko Mistr

Vyhrajte pro svého psího mazlíčka 3x balíček krmiv Propesko Mistr

29.11.2023 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte pro svého pejska balíček PROPESKO MISTR, novou prémiovou řadu granulí, kapsiček a lahodných pamlsků! 

Krmivo bylo navrženo a vyrobeno tak, abychom našim čtyřnohým členům rodiny mohli dopřát v jejich miskách skutečně to nejlepší. Přímo na míru tak vznikly receptury, které dbají na specifické potřeby psů a jejich životosprávy a zaručují jim spokojený, zdravý a vitální život a nám společné soužití plné radosti z každého společného dne.

V jednotlivých produktech řady PROPESKO MISTR proto nechybí především vysoký podíl kvalitního čerstvého masa a masových produktů, stejně jako prospěšné vitamíny a minerální látky. Samozřejmostí značky jsou rovněž receptury bez barviv a konzervantů.

Prémiové krmivo české značky s 25letou tradicí je vyráběno přímo na míru psím potřebám, z lokálních surovin, u nás v České republice, v podhůří Lužických hor nebo srdci jižních Čech (granule a kapsičky) či exkluzivně v Itálii (pamlsky).

S láskou k pejskům, jejich jazýčkům i spokojenému chovateli, to je PROPESKO MISTR!

Vyhrajte 3x nabitý balíček obsahující lahodné pamlsky v podobě měkkých masových kostiček s hovězím nebo kachním, chutné kapsičky s vysokým podílem masa a masových produktů ve filetkách, s kuřecím nebo krůtím a nebudou chybět ani granule – ty navíc výrobce dodá výhercům přímo na míru pro jejich pejska, tedy zda jde o krmivo pro štěně, malé plemeno nebo větší plemeno.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Leona Pospíšilová - Lutotín, Jarmila Hortová - Nové Strašecí, Jana Bohuslavová - Sušice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz