Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček doplňků stravy a nedejte šanci podzimní „depce“

Vyhrajte balíček doplňků stravy a nedejte šanci podzimní „depce“

5.11.2023 - redakce Babinet.cz

Dušičky a listopadové plačtivé počasí s sebou přinášejí splíny. Člověk propadá chmurám a příliš mu neprospějí ani krátící se dny a změna času. Pokud jste smutní, unavení a podzimní 'depka' je vaše dobrá známá, soutěžte s námi o kvalitní doplňky stravy Naturevia, které vám pomohou zahnat podzimní splíny a také se díky nim lépe vyspíte.

Pořádná porce hořčíku pro nervy

Listopad bývá jedním z nejnáročnějších měsíců v roce. Během něj se totiž dohání spousta věcí. Takže stres a zátěž jsou v tomto období enormní. Nelze se tak divit, že občas někomu povolí nervy. Pokud však reagujete podrážděně téměř na cokoliv, jste rozladění, unavení a došly vám síly, je na čase doplnit hořčík. Právě při stresu se zásoba tohoto minerálu rychle vyčerpává. Dodat svému tělu magnesium byste měli hned ze dvou důvodů. Zaprvé, pomůže ulevit při nervovém nebo psychickém napětí. Zadruhé, přispívají k tomu, abyste měli dostatek potřebné energie. Pokud jste ve velkém stresu či podáváte velké výkony (ať už fyzické či mentální), rozhodně vsaďte na doplněk stravy Naturevia Magnesium 1 MEGA, jehož jedna malá tabletka obsahuje opravdu pořádnou porci potřebného minerálu a zajistí vám potřebný přísun hořčíku. Vaše nervy pak budou jako ze železa.

Zmírnit napětí pomohou bylinky

Pro zlepšení nálady můžete udělat hodně i vy sami. Neutápějte se v žalu, ale místo toho někam vyrazte. Na výstavu, do kina či divadla. Nebo si aspoň otevřete svoji oblíbenou knížku. Pomůže vám to přijít na jiné myšlenky. Prostě se na chvilku zastavte a pokuste se zklidnit. V tom, abyste se dostatečně uvolnili a vyčistili si před spaním hlavu vám pomohou i bylinky. Ideální je například extra silná směs kozlíku lékařského, chmelu otáčivého, mučenky pletní a meduňky lékařské, kterou obsahuje přípravek Naturevia Sleepnox Forte. Díky němu se můžete snáze zbavit napětí a lépe pak usnete.

Přestaňte si zoufat a soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy. Třeba se na vás štěstí usměje a vyhrajete!

 

Co můžete vyhrát:

3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Magnesium 1 MEGA a Sleepnox Forte. Hodnota 1 výhry je cca 400 Kč.

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete zde.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Turčinová Jarmila - Brno, Olga Musilová - Svratka, Vladimíra Vlková - Brno

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz