Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a získejte přípravky Naturevia s brusinkami a D-manózou!

Soutěžte a získejte přípravky Naturevia s brusinkami a D-manózou!

3.5.2023 - MadlaJ

Konečně máj, lásky čas! Ale pozor, romantické sezení na chladné zemi či koupání během prvních letních dnů může skončit nepříjemnostmi. Pokud jste náchylní k tzv. letním potížím, snažte se rizikům vyhnout a mějte pro jistotu dobře vybavenou domácí lékárničku. Soutěžte s námi a získejte do ní doplňky stravy Naturevia, které vám pomohou udržet zdravé močové cesty.

Síla brusinek a manózy

Nejedna žena zná důvěrně řezání a pálení při močení, které jsou prvními signály problémů. Pokud se objeví, je potřeba se rovnou vrhnout do boje. V něm vám pomůže komplexní přípravek Naturevia UroPerfect Manóza Rapid, který obsahuje brusinky, D-manózu, extrakt ze zlatobýlu a vitamin D, jenž podpoří imunitu. Spojení D-manózy a brusinek je velmi důležité, jelikož společně mohou ještě účinněji bránit přilnutí bakterií E.coli na sliznici močových cest. Zatímco D-manóza působí rychle, brusinky naopak dlouhodobě. Zlatobýl pak přispívá ke zvýšení vylučování moči, takže pomůže nebezpečné bakterie z těla vyplavit a tím zabrání jejich řádění. Také podporuje správnou funkci močových cest. Doplněk stravy je bez barviv, cukru i umělých sladidel a je balen v praktických sáčcích, jejichž obsah stačí smíchat s trochou vody a vypít. Takže díky němu zvýšíte příjem tekutin a právě dostatečná hydratace je pro zdraví močových cest zásadní.

Když chcete udělat něco navíc  

Jestli o sobě víte, že vám stačí málo a problém je na světě, pak vsaďte na prevenci. Dodržujte rady odborníků. Neseďte na studeném, abyste neprochladli. Nezůstávejte v mokrých plavkách a dostatečně pijte. V rizikovém období pak můžete užívat ještě preparát s brusinkami. Jako pojistku můžete využít doplněk stravy Naturevia Mega Brusinky, jenž obsahuje extrakty z kanadských brusinek a zlatobýlu, takže podporuje přirozenou obranyschopnost a tím i správnou funkci močového měchýře a dolních močových cest. Zároveň přispívá k tvorbě moči a tím pomáhá vyplavovat bakterie z močových cest.

Díky této dvojici přípravků získáte z přírody to nejsilnější a potížím byste měli předejít. Pokud se přesto letní potíže objeví, budete mít aspoň po ruce první pomoc. 

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje UroPerfect Manóza Rapid a Mega Brusinky. Hodnota 1 výhry je cca 800 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip