Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Vyzrajte na kocovinu. Chytře a předem!

Vyzrajte na kocovinu. Chytře a předem!

Redakce Babinet

Rádi paříte a oslavy Nového roku se už také nemůžete dočkat? Všechno by bylo v pořádku, až na ty rána, která jsou pro většinu dospělých opravdovým strašákem. Bolest hlavy, sucho v puse, žaludeční nevolnost a celkový třes jsou typickými nepříjemnými projevy kocoviny. A to někdy postačí pouhé dvě skleničky. Existuje několik způsobů, jak se proti následkům hýřivého večera preventivně pojistit.

Zásadou číslo jedna je nikdy nepít nalačno. I suchý chleba dokáže alespoň částečně vázat alkohol. Je také známo, že alkohol způsobuje dehydrataci organismu. Konzumace vody při pití je proto velmi důležitá. Obecně se doporučuje před spaním vypít alespoň dvě sklenky čisté nesycené vody. Před plánovanou oslavou pomůže také užití vyššího množství vitaminu C společně s B komplexem. Pokud jste se i přesto ráno nevyhnuli třeštění hlavy, zapomeňte na kávu a raději opět sáhněte po vodě. Doplnění dostatečného množství tekutin pomáhá odvádět z těla toxín alkoholu. Totéž umí zajistit i vydatná snídaně, která nejenom naváže zbytky alkoholu v krvi, ale doplní ztracený krevní cukr. Nutkání spát? Přemožte se a vydejte se na procházku! Tělesná aktivita na čerstvém vzduchu pomůže okysličit krev a zahnat kocovinu. A pamatujte, že kouření důsledky pití většího množství alkoholu může ještě zhoršit. No a pokud ani to všechno nepomohlo, vsaďte na bylinky!

Nejlepší recept? Vsaďte na bylinky, které působí jako prevence, antioxidant i lékař.

Věřte, že starý „osvědčený“ acylpyrin už dávno není “in”, protože může prohloubit žaludeční nevolnost či způsobit krvácení žaludeční sliznice. Z naší zahrádky se doporučuje pít mátový, kopřivový, heřmánkový čaj či čaj z řebříčku pro uklidnění jater a žlučníku. Navíc med rozpuštěný v čaji může pomoci doplnit ztrátu krevního cukru.

Na bylinky, ale z trochu jiného koutu země, vsadil i přípravek UP!Euphory, který obsahuje koncentrované množství pěti různých bylin, dále vitaminy a další důležité látky. Díky kombinaci těchto látek prožijete večer naplno a s novými zážitky. Například guarana zajistí potřebnou dávku energie. Další rostliny jako je Rodiola rosea, Citrus aurantium, Schizandra sinensis nebo Muira puama a přirozeně se vyskytující aminokyseliny L-tryptofan a DL-fenylalanin aktivují v lidském těle tvorbu látek odpovědných za vznik pocitů blaha a bezstarostnosti (serotonin, dopamin, endorfin). V praxi to znamená, že pocit uvolnění a dobré nálady se užitím tohoto přípravku ještě zvýší.

To, co nás ale nejvíce zajímá, je antikocovinový účinek tohoto přípravku. Kocovina je v zásadě „otrávení“ organismu látkami, které alkohol v těle uvolňuje. Požitý alkohol se postupně mění na látku zvanou acetaldehyd. Jde o jed, který zatěžuje játra, mozkovou tkáň atd. UP!Euphory má silné antioxidační vlastnosti, díky čemu dochází k rychlejšímu odbouráváním acetaldehydu z organismu. Antioxidanty obsažené v UP!Euphory včetně vitaminů C, B3, B5, B6, B12 a inositolu pročišťují játra a umožňují jim lépe pracovat.

Jak na to?

Pokud chcete zažít UP!GRADE svých pocitů, těla i prožitků na party, vyzkoušejte UP! Euphory! Pamatujte, že s UP!GRADE cokoli děláte, můžete to dělat mnohem lépe. Ať už si budete chtít užít skvělou party, zlepšit náladu, zabavit přátelé, odvázat se, vylepšit chuť drinku či zapomenout na ranní bolesti hlavy, UP!Euphory mějte stále po ruce!

Více informací o produktu UP!Euphory a mnoho dalšího naleznete na www.smartdrink.cz. Nyní naví přípravek zakoupíte ve speciální akci 1 + 1!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip