Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Hluční Raci a Panny, které na sebe rády strhávají pozornost. I to jsou nejkomunikativnější znamení zvěrokruhu

Hluční Raci a Panny, které na sebe rády strhávají pozornost. I to jsou nejkomunikativnější znamení zvěrokruhu

4.4.2023 - redakce Babinet.cz

Každý z nás má svůj styl komunikace. Někdo je upovídaný až příliš, někdo jiný nás naopak dokáže dohánět k šílenství svým mlčením. Většina znamení zvěrokruhu je na tom s komunikativností poměrně podobně a až na Ryby či Váhy mezi nimi někdo vyloženě nemluvný není. Jde li však naopak o nadstandardní upovídanost, pár výjimek se mezi nimi najde. Patříte mezi ně i vy?

foto / Freepik

Beran

Berani mluví téměř neustále. Hodně vypráví o sobě a o tom, jak se zrovna cítí. Mluví, i když si jejich společnost přeje chvíli ticha. To otevřený a přímočarý Beran málokdy zvládne. V této souvislosti pak vznikají drobné i větší rozepře, protože Beran je považován za bezohledného mluvku. Takové osočení však není vůči Beranům zcela fér. Beran má nesmírně laskavou povahu, obrovské srdce a nikdy na vás nemluví schválně příliš proto, aby vás snad rozdráždil. Naopak. Pokud ve vaší společnosti Beran mluví hodně, cítí se s vámi skvěle a pouze chce, abyste to věděli.

Rak

Dar komunikace je u Raků absolutně nepřehlédnutelný. Mají nekonečnou slovní zásobu, jsou empatičtí, umí naslouchat a vždy přesně ví, jak protistranu rozmluvit. Jsou jedni z nejlepších posluchačů, které člověk může za život vůbec potkat. Jakmile se ale oni sami potřebují vypovídat, jsou k nezastavení a nepustí vás ke slovu. Často pak přidávají na hlasitosti a mají potřebu ostatní překřičet. Ne hádavě, ale s naléhavostí. U jejich blízkých, kteří Raky dobře znají, se v takových situacích nic neděje. Avšak někdo, kdo zná Raka méně, si toto bere velmi osobně.

Lev

Lev je jedno z dalších znamení, které si libuje v chrlení slov. Stejně jako je tomu u Beranů, také Lvi mluví nejraději o sobě. Nevyzrálí Lvi mají ve zvyku být bytostně přesvědčeni o tom, že všude byli, vše znají a od všeho mají klíče. To posluchače většinou velice rychle odradí a Lvům se někteří lidé začnou cíleně vyhýbat. Naopak vyspělí a vyzrálí Lvi dobře vědí, jak si posluchače omotat kolem prstu. A to i přesto, že i oni mluví nejčastěji sami o sobě. Avšak jinak než Lvi nevyspělí. Komunikace moudrého Lva na úrovni je fantasticky autentická a jeho slovní projev vás nepřestane fascinovat.

Panna

Potřebujete li pohladit a zklidnit duši či mysl, poslouchejte chvíli Panny. Jejich projev je povětšinou vlídný, laskavý, v příjemném tónu a inteligence prýští z každé jejich věty. Panny a jejich způsob vyjadřování je zkrátka úchvatný. Panny jsou zároveň ale také velmi rády středem pozornosti, což může být trošku problém. Způsob, kterým si čas od času pozornost vynucují, nemusí být všem po chuti. Jedinci v Panně, kteří netrpí nedostatkem zdravého sebevědomí, to ale nijak neberou v potaz. Komu se jejich styl nelíbí, toho nechávají daleko za sebou.

Vodnář

Vodnáři jsou poslední ze seznamu nejkomunikativnějších znamení zvěrokruhu. Jejich mluva je něčím velmi zvláštní, ojedinělá a svým způsobem mimořádná. To, že Vodnáři mluví rádi a hodně, je pravděpodobně všeobecně známo. Všimli jste si však někdy jejich formy pořádně? S oblibou používají slova, která běžně neslýcháme. Mluví rychle a absolutně zbožňují, když se mohou nahlas zamýšlet nad nejrůznějšími teoriemi a všemožnými problémy, které hýbou světem. Poslouchat Vodnáře je ohromně osvěžující, ale mají li být sami za posluchače, je to učiněná katastrofa.

napsala Bára klímová

zdroje:

https://www.thelist.com/392816/heres-what-your-zodiac-sign-says-about-your-communication-style/

https://www.yourtango.com/2018310364/zodiac-signs-communication-style-astrology-horoscope

https://www.yourtango.com/2019330376/horoscope-how-each-zodiac-sign-uses-their-communication-skills-in-relationship-according-astrology

https://www.msn.com/en-us/lifestyle/lifestyle-buzz/these-are-the-6-most-talkative-zodiac-signs/ss-BBZClBa#image=2

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip