Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte doplňky stravy Naturevia na cholesterol a zažívání

Vyhrajte doplňky stravy Naturevia na cholesterol a zažívání

14.12.2022 - redakce Babinet.cz

Potěšte letos pod stromečkem své blízké dárkem, který prospěje jejich zdraví. Soutěžte s námi a vyhrajte kvalitní doplňky stravy Naturevia pro celou rodinu. Získat můžete přípravek, který pomůže vašemu drahému v boji s cholesterolem, i oblíbená probiotika pro děti.

Pro partnera a jeho srdce

Muži a jejich přístup ke zdraví, to je velké téma samo o sobě. Často je to právě na ženách, aby se o ně staraly. To, co trápí mnohé pány, je zvýšená hladina cholesterolu v krvi. Koneckonců stejný problém má každý druhý dospělý Čech. Přitom nejde o žádnou banalitu. Jedná se o rizikový faktor pro vznik kardiovaskulárních onemocnění, a proto je důležité mít hladinu cholesterolu pod kontrolou. K tomu pomůže doplněk stravy Naturevia Vegapure Cardio, který je nejsilnější na trhu a obsahuje 800 mg rostlinných sterolů v jedné kapsli. Právě účinnost rostlinných sterolů prokázaly četné vědecké studie a jde o jediné přírodní látky, které lékaři z odborných společností pro aterosklerózu v současnosti doporučují pro snížení cholesterolu. Mnozí ocení i to, že přípravek je nově ve veganských měkkých kapslí bez živočišné želatiny.

Probiotika pro pohodové zažívání dětí

Ani vaše ratolesti nepřijdou zkrátka! Mohou se těšit na oblíbená probiotika. Mít správně vyváženou střevní mikroflóru je totiž důležité. Právě střeva a v nich sídlící mikrobiom jsou nejdůležitějšími orgány imunity. Aby byly ve formě a dokázaly čelit náporu, musí vše fungovat tak, jak má. Právě v tom nejlépe pomohou probiotika. K oblíbeným přípravkům speciálně určeným pro děti patří Naturevia Laktobacílky, které mají podobu cucavých pastilek s ovocnou třešňovou příchutí, takže dětem chutnají.

Soutěžte s námi, ať máte aspoň část vánočních dárků vyřešenou. A pokud dorazí až v novém roce, tak vězte, že podpořit zdraví je vždy důležité.

Co můžete vyhrát:

3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Vegapure Cardio a Laktobacílky (33 pastilek). Hodnota 1 výhry je cca 500 Kč. Nápovědu k soutěžním otázkám najdete zde.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Čipková - Tisovec, Iva Šnajdrová- Nahořany, Věra Cholastová - Krnov

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz