Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte dárkový balíček plný těstovin a omáček Panzani

Vyhrajte dárkový balíček plný těstovin a omáček Panzani

8.12.2022 - redakce Babinet.cz

Přemýšlíte, co uvaříte dnes dobrého? Inspirujte se prémiovou řadou Panzani Selezione di Chef. Unikátní know-how a domácí výrobní postup zaručují nadýchanější a vláčnější těstoviny, které chutí a vlastnostmi mohou směle konkurovat čerstvým těstovinám.

Těstoviny můžete servírovat s omáčkami s rajčatovým základem, vybírat můžete např. z Houbové, Lilek & Ricotta nebo Cuketa & kozí sýr. K výrobě omáček byla použita rajčata z italských polí – rajčata dozrávající přímo na italském slunci získala tak svou jedinečnou chuť a aroma, které jsou nenahraditelné, díky následnému rychlému zpracování – do 48 hodin od sklizně – si tyto vlastnosti uchovávají i nadále.

Panzani myslí i na bezlepkáře, na trh pro ně uvedla novou řadu těstovin. Bezlepkové těstoviny Panzani jsou vyrobeny z hnědé a bílé rýžové mouky a zároveň i z bílé a žluté kukuřičné mouky. Díky tomu to jsou lehčí a zdravější těstoviny, ideální pro lidi s bezlepkovou dietou. Pochutná si na nich ale opravdu každý, protože chutí i texturou připomínají klasické těstoviny.

Těstoviny a omáčky Panzani můžete nyní vyhrát i v soutěži, stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí, pro 3 z vás máme přichystané výherní balíčky Panzani v hodnotě 500 Kč.

Nápovědu hledejte na www.panzani.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Kristýna Říhová - Praha, Romana Konečná - Praha, Jitka Marková - Beroun

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz