Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a získejte doplňky stravy pro namáhané oči

Soutěžte a získejte doplňky stravy pro namáhané oči

9.10.2022 - redakce Babinet.cz

Prázdninový volnější režim a dovolené jsou tytam. Návrat do práce znamená pro mnohé i návrat k počítači. Hodiny zírání do monitoru, mobilu či tabletu představují enormní zátěž pro oči. Ty jsou pak unavené. Pečujte o ně a dopřejte jim výživu, kterou si zaslouží. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia pro namáhané oči.

Monitor počítače či notebooku, tablet, mobil i televize představují zátěž pro vaše oči. Neprospívá jim dlouhodobé zaostření na konkrétní bod, neostrosti či odlesky displejů a pak je tu ještě škodlivé modré světlo, které vyzařují. Při krátkodobé nadměrné zátěži způsobuje únavu očí, při dlouhodobé nadměrné expozici pak modré světlo může nevratně poškodit oční sítnici. Navíc den se čím dál rychleji zkracuje a sluníčko je stále častěji schované za mraky, takže v potemnělých místnostech často září právě jen digitální přístroje a vznikají nepříjemné kontrasty. Ulehčete očím a dobře se o ně starejte.

Správná výživa

Začít můžete správnou výživou. Vašim očím ji dodá přípravek Naturevia OptiVizin Blue. Tento doplněk stravy obsahuje bohatou porci luteinu, zeaxantinu, omega3 a zinku s vitaminem A. Lutein a zeaxanthin jsou součástí očního pigmentu, který působí jako „vnitřní sluneční brýle“. Ostatní obsažené látky pak jejich činnost podpoří. Mnozí jistě ocení i to, že přípravek je ve veganských kapslích.

K udržení stávajícího zraku pomáhají také omega3 mastné kyseliny. Jejich dostatečné množství vám zajistí doplněk stravy Naturevia Omega3 One-A-Day, který obsahuje čistý olej z volně žijících ančoviček v průzračných vodách u Peru. Tyto rybky mají vysoký obsah důležitých omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, a proto jich je v přípravku dvakrát víc oproti produktům vyrobených z běžného rybího oleje. Díky tomu vám bude stačit pouze jedna kapsle denně. 

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje OptiVizin a Omega3 One-A-Day. Hodnota 1 výhry je cca 700 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Zoulová - Slaný, Palek Luboš - Ledce, P. Haučková - Machov

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz