Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček s hrami od Kvída

Vyhrajte balíček s hrami od Kvída

31.3.2022 - redakce Babinet.cz

Víte, kdo dnes slaví svátek? Přece Kvído, chytrá chobotnička od Albi! A protože podobná událost se nemůže jen tak odbýt, připravil si Kvído pro děti po celý duben v rámci svých oslav speciální program. Na webu www.kvido.cz mohou plnit zábavné soutěžní úkoly a vyhrát za ně dárkové balíčky.

Ale to není všechno! U příležitosti Kvídova svátku nazpívala jeho ambasadorka a kamarádka v jednom Eva Burešová novou písničku. Chytlavá melodie je stejně veselá a hravá jako Kvído samotný. Navíc každý, kdo Kvídovi pošle video nebo fotografii s tancem podle videoklipu, dostane odměnu.

A jaká by to byla oslava bez dárků? Po celý duben platí v Albi prodejnách slevy na všechny Kvídovy produkty a k jejich nákupu speciální písničkové překvapení. Stejně tak pořídíte Kvída levněji na e-shopu Albi.

Co najdete v sortimentu od Kvída?

Nudit se s ním nebudou školáci, předškoláci ani nejmenší batolata.

Básničky s pohybem – Zvířátka

Kniha obsahuje 6 rytmických básniček s obrázky zvířátek a jednoduché pohyby, které mohou děti provádět společně s říkáním. Kombinace slovního a fyzického cvičení podporuje jejich koncentraci, paměť a urychluje rozvoj řeči. Pro děti od 2 let.

 

Roztančené fixy

Roztančené fixy jsou interaktivní grafomotorické sešity plné obrázků a aktivit s příběhy 2 barevných fixek, které učí předškolní děti kreslit, psát a rozvíjet přitom jemnou motoriku i zrakové vnímání. Díky mazatelným fixům můžou děti sešity vyplňovat opakovaně. Hračka roku 2021 v kategorii Baby a předškolní hračky.

Únikovka Golem

Děti se v této dobrodružné stolní únikové hře vydají po stopách Golema do deseti různých místností. Postupně plní netradiční úkoly a hádanky, odhalují skrytá tajemství a indicie, které jim napoví, jak dál v příběhu pokračovat. Hra rozvíjí dedukci a logické uvažování. Pro děti od 8 let.

 

Vybíráme z Kvídových novinek 

Bingo na cesty – Postřehovka do vlaku či auta

Jak zabavit děti při dlouhém cestování? S novou hrou od Kvída v plechové krabičce to bude snadné. Kdo jako první najde všech 12 předmětů zobrazených na vylosované kartě? Pro děti od 4 let.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček s hrami od Kvída!

Nápovědu najdete na www.kvido.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Lenka Hudečková - Toužim, Roman Mádr - Bruntál, Zdena Novotná - Hřiměždice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

babača
3.4.2022 15:18

soutěžím tu s Kvídem poprve a píšete mi že se na uvedenou emailoou adresu už soutěžilo-není to pravda...

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz