Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajete nákup v Bambuli s doručením do několika minut prostřednictvím služby Dáme jídlo

Soutěžte a vyhrajete nákup v Bambuli s doručením do několika minut prostřednictvím služby Dáme jídlo

16.12.2021 - redakce Babinet.cz

Bytem provonělo cukroví, zapálili jsme další adventní svíčku, a to znamená jediné, za chvíli tu budou Vánoce! Teď už zbývá pouze sehnat dárky. Ten, kdo je nestihl zakoupit včas, musí bohužel čelit každoročním tlačenicím v obchodech. Ale co kdyby existovalo jednodušší řešení?

Dáme jídlo už dávno není pouze služba, přes kterou si objednáte jídlo z restaurací až na váš práh. Díky propojení nejen s hračkářstvím Bambule, ale i dalšími obchodními partnery, zde můžete vybrat dárky z pohodlí domova s doručením do několika minut.

Připravili jsem pro vás tipy na dárky od Bambule ve třech cenových kategoriích, které díky aplikaci Dáme jídlo můžete pohodlně objednat bez tlačenic i na poslední chvíli.

Dárek do 100 Kč

Jistě si každý z dětství pamatujeme přebírání a díky Ztringz Magický provázek se vy můžete vrátit do dětství. Vyzkoušejte, co vše dokážou vaše ruce s tímto magickým provázkem. Natahujte ho na prsty, provlíkejte a vyzkoušejte udělat padák, žebřík, hamburger a spoustu dalších obrazců. Přehledný návod na některé triky najdete dokonce i uvnitř obalu.

Cena je 99, 90 Kč a s pohodlným doručením prostřednictvím Dáme jídlo dorazí do několika minut až na váš práh.

Dárek do 500 Kč

Zlatou střední cestu nabízí společenská hru Gump, kterou jistě ocení celá rodina.  Gump je pes, “který naučil lidi žít” a v této rodinné hře je naučí také spolupracovat. Hráči se převtělí do postav Gumpa a jeho páníčka Bédi, kterým v jejich kamarádství stojí v cestě nepřející Béďova přítelkyně Dáša, odchytávač Tlustej a další překážky. Všichni zúčastnění musí svést cesty Gumpa a Bédi zase dohromady, a to na jedno společné políčko na hracím plánu. Stihnete to dřív, než vám dojdou hrací karty? Zvládnete během své mise zachránit i pejsky z ilegální množírny? Vše je jen ve vašich rukou.

Cena je 299,90 Kč a s pohodlným doručením prostřednictvím Dáme jídlo dorazí do několika minut až na váš práh.

Dárek do 1 000 Kč

Plyšákem se nikdy nic nezkazí a menší dítě snad nezabaví nic lepšího než měkký Plyšový pohádkový medvídek, který mluví. A kromě toho vypráví 4 známé pohádky: O Červené Karkulce, O perníkové chaloupce, O Popelce a Sůl nad zlato. Lze jej nastavit na dvě úrovně hlasitosti. Doporučujeme ho umístit cca. 1,5 m od stěny, abyste si mohli vychutnat světelnou show o kterou se postará projektor na medvídkových zádech. Disponuje třemi úrovněmi intenzity LED světla, a navíc se sám po 10 minutách nečinnosti vypne.

Cena je 799,90 Kč s pohodlným doručením prostřednictvím Dáme jídlo dorazí do několika minut až na váš práh.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás obdrží voucher v hodnotě 500Kč!

Nápovědu hledejte na www.damejidlo.cz

Přes aplikaci Dáme jídlo zvládnete své vánoční nákupy v klidu, bezpečí a z pohodlí vašeho domova dokonce i na Štědrý den.  Vzhledem ke stále zhoršující se koronavirové situaci můžete při objednání zvolit i možnost bezkontaktního doručení kurýrem.

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jiří Petrák - Brno, Jana Bystrá - Plzeň, J. Farský - Praha, Hana Pavelková - Praha, Martina Koutská - Ostrava

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz