Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte poukaz v hodnotě 500 Kč s portálem SkvěléČesko.cz

Vyhrajte poukaz v hodnotě 500 Kč s portálem SkvěléČesko.cz

13.12.2021 - redakce Babinet.cz

Poukazy jsou osvědčená vánoční záchrana. A nemusí to nutně znamenat, že vám došla fantazie. Na portále SkvěléČesko.cz můžete vybírat z více jak tisíce aktivit po celé ČR. V nabídce jsou i různé on-line kurzy, takže můžete zvolit i něco na míru současné době.

PRO ŽENY

pohyb & relaxace

Tanec vyjadřuje ženskost, emoce a je skvělým prostředkem, jak dostat tělo do formy. Může to být třeba vášnivé flamenco, temperamentní tango nebo klasický balet. Váš dětský sen nebo položku ze seznamu životních přání si můžete splnit třeba na online kurzu baletu nebo překvapit partnera choreografií Desperado. Pokud máte pocit, že byste spíš potřebovali vypnout nebo někomu dopřát příjemný odpočinek, můžete ho obdarovat třeba voucherem na Královskou nebo Labužnickou relaxační masáž.

PRO MUŽE

zábava & adrenalin

I klukovské sny si zaslouží pozornost. Jedním z nich je bezpochyby pilotování letadla. Darujte mu třeba vstupenku na palubu Boeingu 737, kde se v simulátoru může proletět nad Karibikem, vyzkoušet si vzlet nebo nouzové přistání s hořícím motorem na řece Hudson. Pokud má rád adrenalin s nohama na zemi, můžete mu darovat poukaz na kurz kitování, během kterého pocítí na vlastní kůži bezprostřední sílu živlů. A máme tip i pro kliďase, kteří rádi zaměstnávají hlavu. Má ten váš rád šachy? Co takhle zasednout proti skutečnému šachovému mistrovi. Zahrát si může třeba s mezinárodním mistrem v šachu Pavlem Vávrou. Otestuje si tak svou úroveň a dostane pár užitečných rad, jak se zlepšit.   

PRO PÁRY

do přírody & za odpočinkem

Překvapte drahou polovičku společným kurzem partnerské celotělové masáže. Pod dohledem zkušeného maséra si osvojíte různé masážní techniky: havajskou, thajskou, tantrickou nebo nuru masáž. Máte pocit, že potřebujete totálně vypnout? Pak si dopřejte privátní lázně. Můžete se prohřát ve vířivce nebo posílit imunitu v sauně. Jestli máte raději pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu, máme pro vás další dva tipy. Provětrat se pořádně na horách ve sněhu můžete i mimo turisticky značené cesty. O tom, jak se bezpečně pohybovat v přírodě v zimě, se dozvíte na sněžnicovém kurzu. Kromě chůze ve sněžnicích, se naučíte pohybovat v hlubokém sněhu nebo správně používat hůlky. Na kurzu se také naučíte navazovat na lano, orientovat se v neznámé lokalitě, vyzkoušíte si vyprošťovací techniku a dozvíte se, jak se zachovat v případě setkání s prasetem, vlkem nebo medvědem.

Poslední tip patří kurzu via ferrata. Lákají vás skály a zdolávání těžko přístupných cest? Pak si ferratování zamilujete. Na kurzu se dozvíte vše potřebné, od teorie po praxi. Připraveni budete i na první pomoc, náhlé změny počasí a dostanete spoustu užitečných tipů. 

PRO DĚTI

na sníh & za virtuální realitou

Možná to bude právě stromeček u vás doma, pod kterým nechá letos Ježíšek lyže nebo snowboard. Zkušení rodiče už vědí, že právě začátky na sněhu stojí za to přenechat odborníkům. Ušetříte si nervy, a zatímco se vaše dítko bude zdokonalovat, vy si můžete dát pár sjezdovek nebo svařák. Přibalte proto k dárku také poukaz na privátní výuku lyžování a máte vystaráno. Virtuální realita už není hudba budoucnosti a je otázkou času, kdy bude plnit větší funkci ve společnosti. Ideální pro seznámení se s ní je forma zábavy. Vyražte s dětmi do herny, kde si budou moci skrze virtuální brýle procestovat daleký vesmír, vyzkoušet si nějaký sport, potopit se až na dno oceánu nebo bojovat se zombíky. A nezapomínáme ani na milovníky koní. Taková projížďka na koni může být opravdu krásným dárkem a nezapomenutelným zážitkem.

PRO RODINY

den v sochařském ateliéru & bodyzorbing

Zjistěte, kdo z vaší rodiny má sochařský talent! Na jednodenním kurzu tvůrčího sochařství si budete moct vyzkoušet práci s keramickou hlínou, sádrou, dřevem a dalšími materiály. Svá díla si pak můžete na památku vystavit doma. Pokud chcete rodinné členy spíše unavit a společně se pořádně pobavit, můžete dát pod stromeček poukaz na lidský stolní fotbal, kde se stanete figurkami na vlastní kůži. Nemyslete si však, že by hraní bylo snadné. Při hře jste totiž připoutáni k tyči a pokud se chcete pohybovat do stran, musíte spolupracovat se spoluhráči připoutanými ke stejné tyči! Týmová spolupráce je tedy u této hry naprosto klíčová. Posledním tipem je bodyzorbing. Trochu to připomíná grotesku a rozhodně vám garantujeme, že se náležitě pobavíte. Při bodyzorbingu se z vás totiž stává nafouknutá koule, z které vám vyčnívají pouze nohy. To umožňuje na pohled šílené nárazy i pády, které však ve skutečnosti vůbec nebolí. Zahrát si můžete fotbal, na babu nebo destrukční derby.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 2 z vás vyhrají poukaz v hodnotě 500 Kč

Odpověď na soutěžní otázku naleznete na SkvěléČesko.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Zdena Novotná - Hřiměždice, Alena Vaníčková - Kolesa

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz