Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte dárkovou kartu do Centra Černý Most a vezměte děti na prolézačku snů

Vyhrajte dárkovou kartu do Centra Černý Most a vezměte děti na prolézačku snů

1.12.2021 - redakce Babinet.cz

Originální interaktivní vánoční prolézačka, kterou najdete na Central plaza v Centru Černý Most, potěší všechny zvídavé děti. Uvnitř téměř pět metrů vysokého domečku mohou prozkoumávat tajné chodby, vyzkoušet lezeckou stěnu, šplhat po několika věžích, skočit do bazénku s míčky nebo se sklouznout na jedné z mnoha klouzaček. Ojedinělá atrakce je přístupná zdarma a vhodná pro děti zhruba do 12 let. Domeček je otevřen každý den až do 23. prosince v čase od 10.00 do 18.00 hodin.

fotografie: se svolením CČM

Soutěž o 1 000 Kč do Centra Černý Most

Návštěvu Centra nyní můžete zpříjemnit nejen dětem, ale i sami sobě! Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a dostanete se do slosování o jednu ze 3 dárkových karet v hodnotě 1 000 Kč.

Dárková karta je zároveň elegantním a praktickým dárkem pro vaše blízké: S kartou můžete platit téměř ve všech z více než 200 obchodů a restaurací Centra Černý Most.

Kartu v limitované vánoční edici v hodnotě od 500 až do 6 000 Kč navíc nově pořídíte přímo na webových stránkách centra.

fotografie: se svolením CČM

Nápovědu hledejte přímo na stránkách centra www.centrumcernymost.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Michaela ˇ4ížková - Praha, Jaroslava Boušková - Hradec Králové, Jana Krátká - Příbram

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz