Babinet.cz  /  Soutěže  /  Oslavte 11. narozeniny Galerie Harfa a vyhrajte voucher v hodnotě 1 000 Kč

Oslavte 11. narozeniny Galerie Harfa a vyhrajte voucher v hodnotě 1 000 Kč

9.11.2021 - redakce Babinet.cz

Galerie Harfa oslaví ve čtvrtek 11. listopadu jedenácté narozeniny. Moderní třípatrové obchodní centrum připravilo pro návštěvníky ve dnech 11. až 14. listopadu bohatý program pro děti i dospělé. Kdo na Harfu zavítá, může se těšit na řadu skvělých slev nebo na kuchařskou show s ochutnávkami. 

Galerie Harfa oslaví své 11. narozeniny symbolicky 11. 11. „Kulaté desáté výročí jsme vloni oslavit nemohli kvůli pandemickým omezením. O to více si chceme užít letošní oslavu. V posledních měsících prochází Galerie Harfa velkou proměnou, otevřeli jsme nové výjimečné obchody, pro zákazníky renovujeme zázemí, rozšiřujeme odpočinkové zóny a dětské koutky. Pořád se u nás něco děje,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa a pokračuje: „K letošním narozeninám jsme nám i našim zákazníkům navíc nadělili Gurmán Harfa. Jde o unikátní tržnici pod střechou obchodního centra, kde zákazník může vybírat z několika konceptů zaměřených na různé kuchyně světa. Může zde ochutnat autentické pokrmy daného regionu a rovnou nakoupit i suroviny potřebné pro jejich přípravu doma.“

Oslavujte s Harfou výhodnými nákupy

V rámci narozeninového víkendu od 11. do 14. listopadu nabídne stovka obchodů a služeb v Galerii Harfa atraktivní slevy až do výše 100 %. Stačí si vyzvednout slevovou knížku u informačního stánku a vyrazit na výhodné nákupy. Kromě parkování zdarma se mohou zákazníci těšit i na slevu do nově otevřeného Gurmánu Harfa. Od čtvrtka do neděle bude také připraven dětský koutek s bohatým programem pro děti. Zatímco rodiče mohou v klidu vyřešit potřebné nákupy, děti se zabaví malováním na obličej, kreativními dílničkami, pohádkami nebo klaunskou či balonkovou show. Koutek bude v provozu ve čtvrtek a pátek od 15 do 19 hodin, o víkendu pak po celý den od 10 do 19 hodin.

Kuchařská show a narozeninový dort

Nově otevřená tržnice Gurmán Harfa připravil na narozeninové odpoledne 11. listopadu bohatý program. Své dovednosti předvedou v kuchařské show známí mistři kuchyně jako Marek Raditsch, Ondřej Slanina nebo Robert Sklenář. Cukrářka Markéta Krajčovičová připraví pětipatrový narozeninový dort, na kterém si budou moct pochutnat i přítomní návštěvníci. Programem bude provázet blogerka Veronika Koko Šmehlíková. Po celý narozeninový víkend budou probíhat v Gurmánu Harfa ochutnávky a program pro děti.

V Galerii Harfa se stále něco děje. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a oslavit narozeniny s námi. Více se dozvíte na www.galerieharfa.cz.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás odměníme voucherem v hodnotě 1 000 Kč s možností uplatnění v rámci celého OC Galerie Harfa.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Petra Břízová - Praha, Michal Hanák - Karlovy Vary, Jiřina Procházková - Pardubice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz