Babinet.cz  /  Soutěže  /  Oslavte 11. narozeniny Galerie Harfa a vyhrajte voucher v hodnotě 1 000 Kč

Oslavte 11. narozeniny Galerie Harfa a vyhrajte voucher v hodnotě 1 000 Kč

9.11.2021 - redakce Babinet.cz

Galerie Harfa oslaví ve čtvrtek 11. listopadu jedenácté narozeniny. Moderní třípatrové obchodní centrum připravilo pro návštěvníky ve dnech 11. až 14. listopadu bohatý program pro děti i dospělé. Kdo na Harfu zavítá, může se těšit na řadu skvělých slev nebo na kuchařskou show s ochutnávkami. 

Galerie Harfa oslaví své 11. narozeniny symbolicky 11. 11. „Kulaté desáté výročí jsme vloni oslavit nemohli kvůli pandemickým omezením. O to více si chceme užít letošní oslavu. V posledních měsících prochází Galerie Harfa velkou proměnou, otevřeli jsme nové výjimečné obchody, pro zákazníky renovujeme zázemí, rozšiřujeme odpočinkové zóny a dětské koutky. Pořád se u nás něco děje,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa a pokračuje: „K letošním narozeninám jsme nám i našim zákazníkům navíc nadělili Gurmán Harfa. Jde o unikátní tržnici pod střechou obchodního centra, kde zákazník může vybírat z několika konceptů zaměřených na různé kuchyně světa. Může zde ochutnat autentické pokrmy daného regionu a rovnou nakoupit i suroviny potřebné pro jejich přípravu doma.“

Oslavujte s Harfou výhodnými nákupy

V rámci narozeninového víkendu od 11. do 14. listopadu nabídne stovka obchodů a služeb v Galerii Harfa atraktivní slevy až do výše 100 %. Stačí si vyzvednout slevovou knížku u informačního stánku a vyrazit na výhodné nákupy. Kromě parkování zdarma se mohou zákazníci těšit i na slevu do nově otevřeného Gurmánu Harfa. Od čtvrtka do neděle bude také připraven dětský koutek s bohatým programem pro děti. Zatímco rodiče mohou v klidu vyřešit potřebné nákupy, děti se zabaví malováním na obličej, kreativními dílničkami, pohádkami nebo klaunskou či balonkovou show. Koutek bude v provozu ve čtvrtek a pátek od 15 do 19 hodin, o víkendu pak po celý den od 10 do 19 hodin.

Kuchařská show a narozeninový dort

Nově otevřená tržnice Gurmán Harfa připravil na narozeninové odpoledne 11. listopadu bohatý program. Své dovednosti předvedou v kuchařské show známí mistři kuchyně jako Marek Raditsch, Ondřej Slanina nebo Robert Sklenář. Cukrářka Markéta Krajčovičová připraví pětipatrový narozeninový dort, na kterém si budou moct pochutnat i přítomní návštěvníci. Programem bude provázet blogerka Veronika Koko Šmehlíková. Po celý narozeninový víkend budou probíhat v Gurmánu Harfa ochutnávky a program pro děti.

V Galerii Harfa se stále něco děje. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a oslavit narozeniny s námi. Více se dozvíte na www.galerieharfa.cz.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás odměníme voucherem v hodnotě 1 000 Kč s možností uplatnění v rámci celého OC Galerie Harfa.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip