Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček mlíček Hami s unikátním složením!

Vyhrajte balíček mlíček Hami s unikátním složením!

18.6.2021 - redakce Babinet.cz

Jedinečnost Hami mlíček od 6 do 36+ měsíců spočívá v unikátním OptiNutri složení. Ať už je děťátko šestiměsíční nebo tříleté, Hami pokračovací, batolecí a dětské mléko je vhodně přizpůsobené pro jeho malé bříško. Mlíčka obsahují jedinečnou prebiotickou vlákninu GOS/FOS a také vitamin D, který je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Tři výherci získají sadu dvou krabic mlíček Hami 600 g, a to podle stáří jejich miminka. Proto kromě jména a adresy uveďte v odpovědi na soutěžní otázku také věk dítěte, pro které má být výhra určena. Nevztahuje se na počáteční výživu. Všechna pokračovací mléka obsahují vitamin D dle požadavků legislativy. Kojení je nejlepším způsobem výživy dítěte. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Batolecí a dětské mléko má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další info na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

Správnou odpověď lze nalézt na www.klubmaminek.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Kristyna Dvořáková - Ostrava, Barbora Musilová - Kroměříž, M. Bartošová - Břeclav

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz