Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o Salus Floradix Železo+ nejen pro boj s jarní únavou

Soutěžte o Salus Floradix Železo+ nejen pro boj s jarní únavou

20.4.2021 - redakce Babinet.cz

Cítíte se unavení a vyčerpaní, máte nápadně bledou pokožku nebo suché a lámavé vlasy a nehty? Pak si váš organismus možná žádá více železa, které se podílí na řadě zásadních procesů včetně přenosu kyslíku nebo tvorby červených krvinek. K doplnění tohoto stopového prvku, který přispívá i ke správné činnosti imunitního systému, se hodí tekutý přípravek Salus Floradix Železo+. K jeho přednostem patří komplexní složení. Připravený ho máme pro pět výherců této soutěže.

Nedostatek železa se může častěji týkat žen v produktivním věku. Potřebují jej totiž zhruba 15 mg denně, což je až o třetinu více než muži ve stejné věkové kategorii. Až na dvojnásobek se zvyšují nároky na železo v těhotenství, u kojících maminek jde přibližně o 20 mg denně.

Základním zdrojem železa je pestrá a vyvážená strava, kterou si však ne vždy dopřáváme. Na vině může být kromě jiného hektický životní styl nebo nevhodně zvolená redukční dieta. Užitečným pomocníkem se pak může stát tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+. V jeho složení najdete kromě železa v dobře vstřebatelné formě také řadu vitamínů. Patří k nim B2, B6, B12 a C, které stejně jako železo přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, a jsou tak jako stvořené pro náročné období. Důležitou součástí přípravku jsou i výtažky z bylin a ovocných šťáv, které blahodárně působí na naše tělo a podporují například správné trávení. Patří k nim fenykl, kopřiva dvoudomá nebo ibišek.

Pokud se chcete zapojit do soutěže o jeden z pěti doplňků stravy Salus Floradix Železo+ (250 ml), zodpovězte správně soutěží otázku.

Správnou odpověď i další informace o přípravku najdete na www.floradix-zelezo.cz.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz