Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyzkoušejte první lahvičku s kontrolou teploty!

Soutěžte a vyzkoušejte první lahvičku s kontrolou teploty!

23.11.2020 - redakce Babinet.cz

Přecházíte s miminkem z výhradního kojení na příkrmy z lahvičky? Nebo zkrátka jen chcete sobě i děťátku dopřát klidné a bezpečné krmení? Vyzkoušejte novou kojeneckou láhev NUK First Choice+ s unikátní funkcí kontroly teploty, která celý proces krmení dokáže usnadnit. Lahvička totiž zařídí, abyste bezpečně poznali tu nejvhodnější teplotu k podávání. V případě, že má příkrm ideální teplotu 37 °C, stejnou jako je tělesná teplota, kontrolka je zabarvená do modra, pokud je však pokrm příliš horký, kontrolka se ihned změní na bílou.

Kromě toho má NUK First Choice+ také speciální savičku z měkkého silikonu připomínající ženský prs. Děťátku tak ponechává dostatek prostoru pro přirozené sací pohyby a umožňuje zdravý vývoj dětské čelisti. Navíc má vylepšený systém proti polykání vzduchu, který zajišťuje plynulý tok tekuté stravy a neobsahuje žádné škodlivé látky, jako je například BPA.

Zasoutěžte si o novou lahvičku a vyhrajte balík produktů značky NUK v hodnotě 1000 Kč. Výherci budou tři! Stačí zodpovědět jednu jednoduchou otázku!

Správnou odpověď naleznete na stránce www.nuk.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Eliška Hromasová - České Budějovice, Petra Šmídková - Stříbro, Lenka Táboříková - Kamhajek

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

terenni beruska
26.11.2020 19:46

Kojenecká láhev NUK First Choice+ s unikátní funkcí kontroly teploty, která celý proces krmení dokáže usnadnit.,musí být přímo skvělá.V případě výhry bych určitě udělala velkou radost mé vnučce které se právě před měsícem narodila Natálka naše krásná princeznička.

evabry
5.12.2020 15:10

Kojeneckou láhev s funkcí kontroly bych věnovala mé vymodlené vnučce,je to skválý pomocník pro maminky

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz