Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte novinku 5x Intenzivní a regenerační krém na ruce s živým kolagenem od Nezestárni.cz

Vyhrajte novinku 5x Intenzivní a regenerační krém na ruce s živým kolagenem od Nezestárni.cz

22.11.2020 - redakce Babinet.cz

Podzim nedává zabrat jen naší imunitě, ale i naší kůži na rukou. Ta trpí nejen přechody z vyhřátých místností do mrazivého počasí, ale i častým mytím rukou a používáním agresivních dezinfekcí. Proto je třeba myslet na zdraví pokožky našich rukou a dopřát jim to nejlepší.

Právě proto si zasoutěžte o novinku mezi krémy na ruce a vyhrajte Inventia COLLAGEN HAND CREAM - Intenzivní a regenerační krém na ruce s živým kolagenem, který patří k tomu nejlepšímu, co můžete aktuálně pokožce rukou dopřát.

Jako stvořený je přímo pro suchou, citlivou nebo narušenou kůži, kterou zvládne ochránit, vyživit a regenerovat. Pokožce rukou zajistí i potřebnou hydrataci a zbaví ji nepříjemného pnutí. Díky svému unikátnímu složení viditelně omlazuje a ruce působí pěstěným a mladistvým dojmem. Kůži zjemňuje a dodává ji sametový a hebký vzhled. Pečuje i o nehtová lůžka. Příjemným bonusem je lehká konzistence a rychlá vstřebatelnost, kdy po aplikaci nelepí ani nezanechává na povrchu pokožky nepříjemný mastný film.

Samotný krém je založen především na účincích živého kolagenu v kombinaci s výtažkem z bílého kaviáru a dalšími účinnými látkami jako jsou například lanolin, slunečnicový olej nebo vitamin E.

Myslete v náročném čase i na pokožku vašich rukou a zajistěte jim odpovídající péči, tak, aby byly v ideální kondici, imunní vůči působení vnějších vlivů prostředí, působily mladistvým pěstěným dojmem, byly jemné, hladké a samozřejmě vyživené a hydratované.

Nápovědu najdete v e-shopu dovozce na www.nezestarni.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Šebestįková Monika - Heřmanova Huť, Nikol Kmecová - Nové Dvory/Kamenec, Turčin Ladislav - Brno, Monika Nývltová - Trutnov, Mari Kotasková - Zlín

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Marjar
28.11.2020 16:01

Určitě bude krém výborný. S výrobky této firmy mám velmi dobré zkušenosti.

Stanka11
30.11.2020 07:59

Já tuto firmu vůbec neznám, ráda bych krém zkusila.

zarli
1.12.2020 14:32

Také já o této firmě slyším poprvé, velmi mně zaujala.

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz