Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček s čajovými kolekcemi od značky Biogena

Vyhrajte balíček s čajovými kolekcemi od značky Biogena

6.11.2020 - redakce Babinet.cz

Překrásné kolekce čajů můžete nyní vyhrát v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a 4 z vás se mohou těšit na výhru!

Cesta kolem světa s šálkem čaje

Vydejte se do vzdálených krajů s šálkem horkého čaje. Začít můžete snídaní po anglicku a dát si oblíbenou klasiku Englishbreakfast. Pokud se chcete trochu zahřát, sáhněte po indické specialitě MasalaChai. Pravou Asii si vychutnáte s tradičním japonským zeleným čajem Sencha a v kolekci nechybí také oblíbená směs Yerba Maté s původem v Jižní Americe. Cestovatelská čajová edice Tea OfTheWorld od značky Biogena obsahuje 6 různých příchutí a může být skvělým dárkem pro každého milovníka čaje.

Pořídíte na www.tikaro.cznebo www.biogena.cz– za 229 Kč

Pestrá nabídka čajů v jednom balení

Chladné počasí přímo vybízí k tomu zahřát se lahodným šálkem čaje. Pokud máte rádi výběr, oblíbíte si kolekci čajů MajesticTea Maxi od značky Biogena. V balení najdete 60 čajových sáčků a 6 různých čajových variací, ze kterých si vybere opravdu každý. Objevíte-li mezi příchutěmi svého favorita, můžete ho pořídit i v samostatném balení. Kolekci čajů MajesticTea Maxi oceníte také díky ekonomickému balení, které využijete doma nebo v zaměstnání a hodí se třeba jako dárek pro vaše blízké.

Pořídíte na www.tikaro.cz nebo www.biogena.cz– za 219 Kč

 

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Sylva Švarcová - Ostrava, Sylva Tomková - Jihlava, Věra Dočkalová - Buková, Marcela Kubelková - Teplice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz