Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a získejte balíček na nervy a zklidnění

Soutěžte a získejte balíček na nervy a zklidnění

29.10.2020 - redakce Babinet.cz

Hlavně nebýt pozitivní, si přeje mnoho z nás. Ovšem negativita také není zrovna výhrou, pokud se jedná o přístup. Černé myšlenky a stres zvlášť v této době trápí hodně lidí. Pokud i vy máte nervy na pochodu, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.

Vzpruha pro nervy

Skloubit home office s péčí o děti a domácnost je často nadlidský úkol. Perných chvilek zažívají rodiče během dne celou řadu. Ať už potomky máte či ne, v případě že reagujete podrážděně téměř na cokoliv, jste rozladění, unavení a došly vám síly, je na čase doplnit hořčík. Tento minerál uleví při nervovém nebo psychickém napětí a dodá vám energii. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku.

Bylinky pro zmírnění napětí

Ovšem posílení odolnosti nervů je jen jedna část. Musíte se také naučit se na chvíli zastavit a zklidnit se. Je to stejně důležité. Bez toho se bude jen stres kumulovat a dříve či později se negativně podepíše na vašem zdraví. Máte-li problém s uvolněním, vyzkoušejte bylinky. Například extra silná směs kozlíku lékařského, chmelu otáčivého, mučenky pletní a meduňky lékařské v přípravku Naturevia SleepnoxForte vás dokáže napětí rychle zbavit.

Obojí, jak pevné nervy, tak klidnou mysl, budete v nejbližší době jistě potřebovat. Jak už to vypadá, čeká nás náročný podzim a možná i zima. Z toho důvodu neváhejte a zapojte se s námi do hry, ať jste na vše připraveni.

Co můžete vyhrát:

3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Magnesium 1 a Sleepnox Forte. Hodnota 1 výhry je cca 400 Kč. Nápovědu k soutěžním otázkám najdete zde.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Irena Zárubová - Praha, Parpelová Romana - Rokycany, Irena Sladká - Kdyně

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz