Babinet.cz  /  Soutěže  /  Pravá chuť Itálie až k vlastním dveřím s Flying Pot

Pravá chuť Itálie až k vlastním dveřím s Flying Pot

25.10.2020 - redakce Babinet.cz

Česko je svíráno koronavirem a aktuálními vládními opatřeními, které čím dál více zasahují i do našich každodenních životů. Dokonce do něčeho tak elementárního, jako je uspokojení našeho žaludku a chuti, například na pravou italskou pastu. Není už možné jen tak někde posedět, dát si láhev pravého italského vína, objednat si v restauraci oblíbenou italskou specialitu nebo si vychutnat tradiční espresso. Co tedy dělat, když dostaneme chuť na pravou Itálii, alespoň na našem talíři, a nechceme dělat další ústupek a odpírat si? Máme pro vás řešení. Co třeba takový létající hrnec plný poctivé italské pasty v kombinaci s typickou italskou omáčkou a čerstvě nastrouhaným parmazánem nebo naopak jen s tradičním předkrmem či typickým dezertem?

Zapomeňte na klasické rozvozové služby, kdy vám dorazí jídlo pozdě, studené nebo v děsivém stavu a konzistenci, ale naopak poznejte skutečně prvotřídní rozvoz pravé, vámi zvolené, italské pasty z té nejkvalitnější semolinové mouky a vybrané omáčky. Přesně tak, abyste ji měli i doma na talíři v takové podobě, jako byste právě seděli v italské restauraci. Seznamte se s projektem Flying Pot a jejich rozvozem, kterému dala vzniknout právě koronavirová krize.

Nejprve je vyrobena pasta neboli italské těstoviny, a to přímo od samotného těsta, ze kterého vznikne požadovaný typ pasty. Ta je následně balena a chlazená je rozvážena do domácností, samozřejmě se zvolenou omáčkou nebo ragú, které je rovněž vždy, pro každého zákazníka a v rámci každé objednávky, připraveno přímo na míru. Domů vám tak dorazíčerstvá omáčka a pasta Ready2Cook v hotové chlazené podobě - k dovaření a servírování za 2 minuty. Těstoviny tak stačí jen povařit ve vodě a omáčku prohřát a během 2 minut máte hotovo! Už žádné polostudené pokrmy nebo několikrát ohřívané hotové jídlo, ale vše fresh, v prvotřídní kvalitě.

Rozvoz pokrmů Flying Pot je možný po Praze vždy od 10 do 14 hodin každý den. Objednávat lze navíc přímo v e-shopu www.flyingpot.cz, kde je na výběr mezi řadou omáček a typů pasty, včetně volby vlastního tvaru.

Odpovězte sprvně na soutěžní otázku a 3 z vás získají unikátní kód v hodnotě 500 Kč na vyzkoušení a ochutnání pasty od flyingpot.cz!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Siderasová Jana, Renata Turečková, Tereza Trefilová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

rencapf
20.11.2020 08:29

Děkuji, už se těším. Dobré chutnání přeji i paní Janě a Tereze :-)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz