Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o přírodní lotyšské pasty SPLAT a získejte maximální kvalitu pro vaši ústní dutinu a zuby na celý rok

Soutěžte o přírodní lotyšské pasty SPLAT a získejte maximální kvalitu pro vaši ústní dutinu a zuby na celý rok

26.10.2020 - redakce Babinet.cz

Zdá se Vám, že běžně dostupné zubní pasty v drogériích jsou zcela dostačující a šetrné k vašemu zdraví? Pojďte se trochu dozvědět o složení zubních past a navíc si zasoutěžit o krásné dárkové balení přírodních zubních past SPLAT na celý rok.

Znáte látku jako triklosan, chlorehexidin, sodium sacharin, nebo sodiumlauryl sulfát – SLS? Tyto látky jsou často obsažené v klasických zubních pastách, které můžete zakoupit v drogerii a maloobchodech. Například triklosan podle odborníků a zubních specialistů často přispívá k řadě zdravotních rizik jako jsou rezistence vůči bakteriím, hormonálním problémům či poruch zdraví střev. Chlorhexidin, je sice podle odborníků účinné antiseptikum, alepři dlouhodobém používání vysušuje sliznici a způsobuje šedý odstín zubní skloviny.

Co takhle investovat do péče o své zuby o pár korun více a zaručit si opravdové přírodní zdraví s maximálními účinky v péči o vaše zuby a ústní dutinu? Lotyšské přírodní pasty značky SPLAT jsou zcela přírodní, šetrné k životnímu prostředí a přitom dodají vaší ústní dutině a zubům maximální efekt a péči. Společnost SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Bioaktivní a profesionální produkty SPLAT obsahují ve svém složení unikátní a exkluzivní inovační komponenty.

Žádný výrobek SPLAT neobsahuje syntetická antiseptika, triklosan ani chlorhexidin. Žádný výrobek SPLAT určený dětem neobsahuje pěnící složku sodiumlauryl sulfát – SLS a sodium sacharin– umělé sladidlo. Výrobky SPLAT jsou vyrobené z moderních komponentů od předního světového dodavatele v jeho vlastní EKO-továrně v ekologicky čisté oblasti Valdai. Zubní pasty SPLAT jsou vyrobeny výhradně z ingrediencí od nejlepších světových výrobců a jsou vyráběny pod přísnou certifikovanou kontrolou kvality.

V celém světě byly uznány vynikající výsledky výrobků SPLAT mnohými mezinárodními studiemi a prokázaly 96% inhibiční účinek na tvorbu zubního plaku a zubního kazu. Unikátní inovativní systém bezpečného a účinného bělení Sp.Whitesystem® zanechává povrch zubů dokonale čistý, hladký a lesklý, nedochází k poškozování zubní skloviny ani dásní. Zubní pasty SPLAT tvoří 100% přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, nanohydroxyapatit – základní stavební složka zubní skloviny, mléčný enzymový komplex pro zachování lokální imunity ústní dutiny, karbamid-peroxid v mikrogranulích, biokoncentrát z levandule, enzymy z papáji či ananasu, aktivní uhlí z březového dřeva. Vysoká účinnost každé z těchto složek zaručuje maximální efektivní a účinnou hygienu dutiny ústní. Přírodní účinné látky, esenciální oleje a výtažky z léčivých rostlin jsou samozřejmou součástí zubních past, ústních vod a ústních pěn SPLAT.

Nyní máte možnost vyhrát krásné dárkové balení zubních past SPLAT na celý rok.

Stačí odpovědět na otázku, na kterou naleznete odpověď na stránkách www.pasta-splat.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip