Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček plný energie a vystavte stopku únavě

Vyhrajte balíček plný energie a vystavte stopku únavě

17.7.2020 - redakce Babinet.cz

Aktivní dovolená letos čeká nejednoho z nás. Pro nadšené cyklisty, pěší turisty i ty, kteří vyrazí objevovat krásy Česka po delší době zahálení, máme soutěž o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia. Ten vám dodá energii a zažene únavu i tolik nemilé svalové křeče, když přeceníte své síly. Soutěžte s námi a letní porci kilometrů po svých či na kole, zvládnete lehce a bez potíží.

Ať už se letos chystáte na hory, do malebných údolí či oblastí vinařských sklípků, tak při plánování výletů rozhodně nepřeceňujte své síly. Nejste-li zvyklí na delší trasy, pak začněte s kratšími vzdálenostmi a postupně pozvolna přidávejte. Navíc rozhodně s sebou mějte dobře vybavenou lékárničku. Chybět by v ní neměla náplast, dezinfekce, chladivý gel na namožené svaly a vhod přijdou i doplňky stravy, které vám pomohou zmírnit únavu a dodají vám energii.

Hořčík zažene křeče

Máte-li před sebou dny, kdy budete vydávat více energie, pak byste měli doplnit hořčík. Právě tento minerál je obzvláště při sportu nepostradatelný. Hořčík, neboli magnesium, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Jeho dostatečný přísun pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit po náročném výšlapu či výjezdu. Zároveň je nezbytný pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému a svalů. Ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Energie dodá koenzym Q10

Jestliže hořčík zažene únavu, pak koenzym Q10 vám dodá sílu na všechny letní radovánky. Tato životně důležitá látka se řadí mezi vitaminy. Má nezastupitelnou úlohu při získávání energie z potravy a pomáhá také při tvorbě energie v buňkách. Navíc je to velmi silný antioxidant. Vyzkoušet můžete třeba Naturevia Koenzym Q10, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10 a potřebnou denní porci vám s přehledem zajistí. Dovolenou tak přivítáte v plné síle a nebudete vědět, co je únava. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, díky zvládnete vše, co vás v létě čeká!

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Magnesium 1 a Koenzym Q10. Hodnota 1 výhry je cca 500 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Ferdicek
24.7.2020 10:03

To by se hodilo !

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz