Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

22.4.2020 - redakce Babinet.cz

Dnešní nelehká doba změnila a dále mění mnohé. A ti, kteří nikdy nečekali, že budou potřebovat pomoc ostatních, ji nyní skutečně potřebují. Často ji však nenachází u těch, kteří by jim měli být nejbližší, ale u úplně cizích lidí.

I z tohoto důvodu jsme vytvořili komunitní portál Pomáhejtesi.cz. Klademe si za cíl pomáhat najít řešení mnohdy složitých životních situací a propojovat nabídky nejrůznějších forem pomoci s těmi, kteří ji potřebují a pro které má cenu zlata.

Pomáhejtesi.cz je místo setkávání těch, co nabízí pomoc s těmi, co ji potřebují

Ušili jste roušky a nevíte, komu byste je nabídli, vytvořili jste zajímavý projekt pomoci a hledáte partnery, pečete chleba nebo máte přebytek potravin a chcete je nabídnout dál? Nebo naopak potřebujete jakoukoli pomoc, ať už například doučování dítěte, venčení psa, sháníte pomocníky třeba pro domov seniorů, či hledáte práci nebo šikovné zaměstnance? Nebo vám prostě jen něco přebývá a rádi byste to nabídli někomu, kdo to ještě užije?

Pro vás všechny je portál Pomáhejtesi.cz určen.

Stačí prostřednictvím jednoduchého formuláře vložit vaši nabídku či poptávku, uvést svoji lokalitu či případnou cenu za službu a zbytek nechat na nás. Nejste nijak limitování počtem záznamů, druhem žádosti, ani cenou za službu.

Pomáhejtesi.cz je místo pro každého z vás, soustřeďme všechny nabídky i poptávky na jedno místo, ať co nejrychleji najdou toho, kdo je hledá.

Máte prostor pro jakoukoli žádost o pomoc či její nabídku, tak, abychom dnešní složitou situaci společně zvládli.

Stačí je kliknout – vytvořit nabídkuvytvořit poptávku

Váš Babinet

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip