Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte 3x balíček přírodní zelené řasy Chlorella

Vyhrajte 3x balíček přírodní zelené řasy Chlorella

26.3.2018 - redakce Babinet.cz

Vstupte do prvních jarních dní plni energie a zahajte například řádný detox, které vaše tělo po náročné zimě potřebuje. S ním vám můžeme pomoci například i přírodní zelená řasa Chlorella, která očišťuje organismus a dovede podpořit i trávení, a dokonce i vaše odhodlání říci nesprávným stravovacím návykům sbohem. Odstartuje společně s jarem nový, zdravý, životní styl a uvidíte, že nebudete litovat. Navíc s takovým pomocníkem, jako je Chlorella, to půjde jedna radost. A právě přírodní zelenou řasu Chlorella od společnosti Favea u nás navíc můžete nyní vyhrát, a to hned 3x.

CHLORELLA – PŘÍRODNÍ ZELENÁ ŘASA PRO DETOX, PODPORU TRÁVENÍ A ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Podpořte se začátkem jara zdravý životní styl a dopřejte svému organismu potřebnou dávku detoxikace, nutnou po zimním období. Pomůže vám s ní doplněk stravy Chlorella, přírodní zelená řasa, která hraje zásadní roli v rámci procesu detoxikace, nastartování správného zažívání a pozitivně působí i v boji prosti nesprávné životosprávě a nevhodným stravovacím návykům. Řasa Chlorella totiž příznivě ovlivňuje růst prospěšné střevní mikroflóry, podporuje trávení a napomáhá k udržení normálních střevních funkcí. Chlorella je zároveň přírodním zdrojem širokého spektra prospěšných látek jako je komplex vitamínů, minerálů a stopových prvků, ale rovněž zdrojem vlákniny a bílkovin. Právě díky obsaženým účinným látkám je Chlorella tolik ceněna v rámci detoxikačních procesů, obzvláště je žádoucí při nápravě špatných stravovacích návyků, napomáhá k celkové očistě organismu, redukci tělesné váhy a příznivě působí i na lidskou psychiku při zvýšené zátěži nebo stresu. Odstartujte jarní měsíce tím nejlepším způsobem, silou přírody a podporou vlastního zdraví za pomoci přírodní zelené řasy.  K dostání v lékárnách po celé ČR.

www.faveaplus.cz

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Ludvík Jaroš - Jihlava, Markéta Carbolová - Frýdek - Místek, Eva Poluhová - Ostrava

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz