Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte nejpopulárnější bělicí zubní pastu Opalescence a k ní oblíbené kartáčky Curaprox

Vyhrajte nejpopulárnější bělicí zubní pastu Opalescence a k ní oblíbené kartáčky Curaprox

30.1.2018 - redakce Babinet.cz

Během dne se Vám na zubech usazuje nejen zubní plak. Káva, čaj nebo červené víno - to jsou všechno nápoje, které postupně mění odstín Vašich zubů. Obvykle se jedná o povrchové zabarvení zubů, které ještě není nutné řešit bělením zubů v ordinaci nebo doma. Stačí si vybrat správnou zubní pastu a poctivě třikrát denně zuby čistit.

Bělicí zubní pasta Opalescence pomáhá udržovat světlý odstín zubů po bělení a odstraňovat právě každodenní skvrny z povrchu zubů. V kombinaci s velmi jemnými zubními kartáčky Curaprox bude Vašim pomocníkem k zářivějšímu úsměvu. A Vy si tak během dne budete moci dopřát černou kávu, černý čaj a navečer také červené víno. Protože budete vědět, že nechtěné skvrny ze zubů odstraníte večer při čištění zubů.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček s bělicí zubní pastou Opalescence a k ní oblíbené kartáčky Curaprox.

Výhry pro Vás připravil internetový obchod s potřebami pro ústní hygienu nazuby.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Michaela Formánková - Praha, Petra Valentová - Proboštov u Teplic, Alena Hudečkova - Žalkovice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz