Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte vtipná trička a spodní prádlo od Bastard.cz

Vyhrajte vtipná trička a spodní prádlo od Bastard.cz

26.1.2018 - redakce Babinet.cz

Růže a čokoláda? Zajeté stálice na valentýnském nebi. Co takhle letos udělat revoluci? Jste silná dvojka se smyslem pro humor? Nejste jenom já a ty? Ale my? V tom případě hledejte inspiraci na www.bastard.cz/valentyn. Geniální dárky na Valentýna pro oba!

Také se cítíte na Valentýna ještě víc zamilovaně a doslova vámi projíždí vibrace vaší lásky? Buďte už navždy propojeni přes USB kabel. Spodní prádlo pro dámy s potiskem USB zdířky a pro pány s propojovacím kabelem je perfektním a originálním důkazem vaší lásky. Tato kolekce od www.bastard.cz dává celkem jasně najevo, že na lásku musí být vždy dva. Vy dva!

Jestli vám důkaz lásky v podobě USB spodního prádla nestačí, nevadí. Na www.bastard.cz najdete velkou dávku inspirace od českých grafiků. Trička a mikiny s originálními vtipnými potisky můžete zakoupit vždy v pánském i dámském provedení. Dejte například prostřednictvím trička vědět světu, že jste silná dvojka, která táhne za stejný provaz. V lásce je i tato forma „fair play“ dovolena.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte tyto krásné ceny:

1. místo: 2 trička + trenky + kalhotky

2. místo: 2 trička

3: místo: trenky + kalhotky

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Petra Fáberová - Praha, Stanislava Bártová - Teplice, Lucie Opltová - Rudoltice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz