Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte 3x balíček nízkoenergetického přírodního sladila Extra-Linie

Vyhrajte 3x balíček nízkoenergetického přírodního sladila Extra-Linie

9.1.2018 - redakce Babinet.cz

Leden a novoroční období se u řady z nás nese ve znamení detoxikace, hubnutí či celkové změny stravování. Pokud ani vy na tom nejste jinak a snažíte se o to žít zdravěji, ať už kvůli sobě nebo proto, že plníte novoroční předsevzetí, máme pro vás skvělé řešení. Řešení, při kterém se nemusíte trápit a odříkat si milované sladkosti nebo slazené nápoje, a přitom dodržovat moderní zdravý životní styl. Vsaďte na přírodní nízkoenergetické sladidlo nové generace Extra-Linie a bude v pohodě, a navíc bude moci hřešit zdravě! Právě sladidlo Extra-Linie od společnosti Favea u nás navíc můžete nyní vyhrát, a to hned 3x.

EXTRA-LINIE – PŘÍRODNÍ NÍZKOENERGETICKÉ SLADIDLO PRO DETOX I MLSÁNÍ BEZ VÝČITEK

Pokud období konce roku a hodování nelibě zamávalo s vaší tělesnou vahou, ještě to neznamená, že se musíte vzdát vašich oblíbených sladkých pochoutek, pečiva nebo horkých slazených nápojů. Vybavte se speciálním přírodním nízkoenergetickým sladidlem Extra-Linie a budete mít po starostech. Extra-Linie je ryze přírodní sladidlo nové generace, které je po chuťové stránce prakticky nerozpoznatelné od běžného cukru a jeho chuť není zkreslená ani žádnou nepřirozenou pachutí. Jeho základ tvoří erythritol, který se v přírodě běžně vyskytuje v ovoci nebo houbách, a dokonce je i součástí fermentovaných potravin. Extra-Linii oceníte především v období redukčních diet, snahy o detoxikaci organismu a je vhodná dokonce i pro diabetiky, neovlivňuje hladinu glukózy v krvi a nezpůsobuje ani zubní kazy. Extra-Linie je ideální pro snížení přísunu sacharidů, doporučována je také při překyselení organismu nebo pro celkové zlepšení metabolismu, ale hodí se i při pečení dezertů, pro přípravu nejrůznějších koktejlů nebo dokonce pro doslazování ovocných šťáv a smoothie či pro běžné slazení horkých nápojů jako je káva nebo čaj. Užívejte si oblíbených sladkých pochoutek dál, zdravě, a hlavně bez výčitek! K dostání v lékárnách po celé ČR.

www.faveaplus.cz

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marie Lachoutová - Libíň, Jiří Vovesný - Dubí, Ludmila Hatoňová - Šumperk

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz