Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte měsíční kúru Inca Collagenu

Vyhrajte měsíční kúru Inca Collagenu

14.4.2017 - redakce Babinet.cz

Zatímco ďolíčky ve tváři jsou roztomilé a pro muže i symbolem nevinnosti, na stehnech a dalších dolních partiích těla se jich hrozíme, zejména když se blíží čas plavek. Ty, které nechtějí v parném létě kvůli estetickému neduhu v podobě celulitidy svlékat dlouhé sukně až ve vodě, by proto měly pamatovat na tradiční rady ohledně zdravé stravy, pitného režimu, pohybu a KOLAGENU. Právě tato základní stavební bílkovina naší pokožky působí jako opora a výplň, která dokáže pokožku zpevnit a doslova „vyžehlit“ zevnitř. Rozpustný prášek Inca Collagen obsahuje mořský bio-aktivní kolagen, který je nejpodobnější tomu lidskému, proto ho naše tělo nejlépe vstřebá, navíc se rozpouští ve vodě, takže zároveň dbáme o pitný režim.

Statistiky uvádějí, že až 95 % žen trpí celulitidou, tedy estetickou nedokonalostí, která se projevuje hrbolatou pokožkou především v oblasti hýždí a stehen. Při celulitidě dochází ke zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže a  vytvářejí na ní nevzhledné ďolíčky připomínající strukturu pomerančové kůry. Chybí-li pokožce kolagen, ztrácí svou pružnost, stává se tenčí a není schopná tyto nerovnosti pod povrchem zakrýt, proto je celulitida viditelnější. Pokud si tedy pravidelným vnitřním užíváním bioaktivního Inca Collagenu do těla kolagen dodáme, zpevní hluboké vrstvy kůže natolik, že ji doslova zevnitř „vyžehlí“.

Inca Collagen se vyrábí speciálními technologiemi z mořských ryb, díky kterým je zachována jeho biologická hodnota, proto se nazývá „živý“ kolagen a naše tělo ho nejlépe zpracuje. V jedné sklence „živé vody“ Inca Collagenu dostaneme do těla nejpřirozenější náhradu našeho vlastního kolagenu – 3 gramy čisté bílkoviny. Kvalitu a oblibu tohoto kolagenu potvrzuje také fakt, že se přípravek Inca Collagen stal jedním ze 7 TOP produktů v rámci kategorie kolagenů na prodejním portále amazon.com.

Zvýšení hladiny kolagenu nám pak pomůže zlepšit kvalitu pojivové tkáně, zpevnit hluboké vrstvy kůže a tím ji krásně vypnout. Kolagen má také omlazující účinky, zvyšuje elasticitu pokožky, čímž pomáhá snižovat její vrásnění a intenzivně hydratuje. Inca Collagen zároveň stimuluje produkci vlastního kolagenu. Velmi důležitá je i doporučená denní dávka, běžně dostupné výrobky obsahují řádově desítky mg kolagenu, v sáčku Inca Collagenu najdete celou doporučenou denní dávku 3000 mg (= 3 g)!

Samozřejmě samotný doplněk stravy není všemohoucí, je dobré k němu připojit také zdravý pohyb, trochu se rozmýšlet nad tím, co máme na talíři, řádně o sebe pečovat kvalitními kosmetickými přípravky, provádět masáže postižených míst a nezapomínat na pitný režim. Pokud se do boje s pomerančovou kůží obujeme a přizveme si na pomoc „stavební kámen“ v podobě kolagenu, můžeme se těšit na skvělé výsledky už toto léto.

Přípravek Inca Collagen je k dostání ve vybraných lékárnách a na webu www.incacollagen.cz

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 1 z vás vyhraje měsíční kúru Inca Collagenu!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Miroslava Habrová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz