Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  VŠEOBECNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽÍ BABINET.CZ

VŠEOBECNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽÍ BABINET.CZ

Redakce Babinet

1. Soutěž/soutěžní anketa probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázku/y či na anketní otázky, které jsou umístěny na soutěžní/anketní stránce. Správné odpovedi jsou vkládány buď hned na soutěžní stránce, nebo jsou u některých soutěží zasílány na souteze@babinet.cz.

2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázku.

3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.

4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru Babinet.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Babinet.cz a jejich rodinní příslušníci.

5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.

7. V soutěžích/soutěžních anketách Babinet.cz je vybrán vždy každý pětistý účastník soutěže/soutěžní ankety, pakliže zadání dané soutěže/soutěžní ankety neurčí jinak. V případě, že bude odpovědí méně než 1 500, bude vybrán každý dvoustý účastník soutěže.

8. Výherce bude kontaktován serverem Babinet.cz na základě poskytnutých kontaktních údajů ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.

9. Při osobním předání výhry v redakci Babinet.cz je výherce povinnen potvrdit toto převzení do 14 dnů ode dne obdžení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.

10. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či vyherce nesplni podminky soutěže, bude vybrán jiný výherce.

11. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena tak následně propadá ve prospěch organizátora.

12. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru Babinet.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři ankety nebo soutěže.

Naposledy aktualizováno: 11. prosince 2009

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip