Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Dámská jízda živě

Dámská jízda živě

Dáša K.

Koncem minulého týdne se rozjela naše první Dámská jízda s Babinet.cz. Konečně jsme se mohli setkat naživo a nejen virtuálně. Podařilo se nám to v pražské Týnské literární kavárně a kdo přišel, mohl být spokojen. Muži měli samozřejmě vstup dovolen a také této příležitosti náležitě využili. Celý pořad s nadhledem a humorem sobě vlastním moderoval Zdeněk Šmerek, kterého znáte z rubriky Zeptejte se mužů, a hudebně doprovodil známý folkový zpěvák a kytarista Jeroným Lešner.

V první části večera se představily naše perfektní autorky Jarka Týnková, Jana Šulcová a Katarina Janigová. Její podání Listů Anastázii bylo skutečně sugestivní. Též Míla Machoň recitoval s velkým nasazením a připravil všem nezapomenutelný zážitek.

Pořadu se účastnili i majitelé Babinet Jirka Kouba a Juraj Kizák a odpovídali na všetečné dotazy komentátora. Své nové knížky pro dospívající představila Šárka Junková. Radana Šatánková z nich přečetla několik ukázek. Závěr Dámské jízdy patřil dojemnému příběhu Janky T. Ze Života žen: Děti mají právo na lásku.

Kdo měl zájem, pořídil si tričko nebo barevný hrníček s logem Babinet.cz. Prodávala naše babinetka Hanka Mašíková. Naše první Dámská jízda dojela úspěšně až do finiše. Díky všem zúčastněným i těm, co se na pořadu podíleli. Jak na závěr trefně poznamenala Šárka Junková: "Myslím, že na setkávání je krásná přesně ta podstata - setkání. Všichni naši, které jsem potkala naživo poprvé, mne okouzlili a s velkým potěšením jsem se vracela k těm, které jsem už znala z léta..." Takže nezapomeňte, v prosinci pojedeme druhé kolo!

(Máte téma, které chcete zveřejnit Pod lupou? Zašlete na info@babinet.cz Stanoviska zde uvedená nemusí vyjadřovat názor Babinet.cz)

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip