Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Neničte si zdraví jako já

Neničte si zdraví jako já

Lucka

Četla jsem několik pokusů o zhubnutí, mám také takový šťastný i nešťastný příběh, s kterým bych se chtěla podělit a hlavně varovat některé baculky!!!

Asi ve třetí třídě jsem si o prázdninách zlomila ošklivě nohu. Bylo to opravdu teplé léto a mě se nechtělo nic se zlomenou nohou dělat. Nikdo se mnou, vláčí se invalidou, nechtěl jít na procházku a tak jsem jen seděla a čas si krátila užíráním nejrůznějších pochoutek... za dva měsíce jsem přibrala 15kilo... Dnes si myslím, že je to nemožné! Ale opravdu to tak bylo. Za půl roku na to jsem si tu samou nohu zlomila znova a opět jsem přibrala, ale tentokrát jen 5kilo. Byla jsem ještě docela malá a neměla z toho rozum...naši mě nijak moc nehlídali...teď se divím, nikdy své dítě nenechám takto trpět!

Po základní škole jsem se rozhodla, že to změním a že do gymplu půjdu lehčí, abych se ušetřila nepříjemných narážek... Taky jo, povedlo se mi za dva měsíce pomocí sportu a střídmé stravy zhubnout 8 kilo. Teda měla jsem sedmdesát, to je pořád dost, ale cítila jsem se jak znovuzrozená!!!

Do Vánoc jsem zhodila ještě kilo dvanáct, ale to už jsem díky škole neměla čas na sport a tak jsem si ničila žaludek hladověním... teď toho lituju! Mám založeno na vředy, a když nebudu jíst, tak ten vřed se ukáže... Kila jsem skoro všechny přibrala za čtyři roky zpět...musela jsem jíst, jinak jsem měla neuvěřitelné bolesti břicha, a tak jsem jedla a jedla...

Proto chci říct, respektive chci všechny baculky požádat, ať se vyhnou tragickým dietám. Ať jedi hlavně pravidelně a s MÍROU a taky všechno, ne jen zeleninu nebo jen ovoce, ale i maso a klidně i škvarky a hlavně, ať zdravě sportují! Sport ještě nikomu neublížil a při něm se potká takových lidí, kteří si s vámi mají o čem povídat a rozumí vám.

Držím palce, aby šlo vše tak jak má!!!

Pro vás, co hubnout nechcete a potřebovali byste to, musím říct jen jedno, krása má více podob.

V žádném případě si neničte zdraví jako já. NEMÁ TO CENU! A ani to nestojí za to, výsledek je sice krásnej pocit, ale ty následky!!!

Máte podobnou zkušenost? Chcete se podělit o svůj zážitek s ostatními? Napište nám do redakce na info@babinet.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip