Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Stále máte šanci v Rozjezdech roku!

Stále máte šanci v Rozjezdech roku!

24.3.2014 - redakce Babinet.cz

Soutěž,která hledá nejlepší podnikatele začátečníky Rozjezdy roku, prodloužila možnost registrace projektů do pátku 28.3. Vybíráme několik desítek podnikatelů, kteří vyhrají nejen tablety od firmy Samsung, finance a telekomunikační balíčky od operátora T-Mobile a podnikatelský účet od České spořitelny, ale především pomoc řady odborníků sdružených v projektu. Přihlásit se můžete zde.

Rozjezdy roku pomáhají především skupinám obyvatel ohroženým nezaměstnaností, čerstvým absolventům, rodičům malých dětí, lidem, kteří si plní své sny. V každém kraji hledají čtyři vítěze, rozhodují o nich poroty, které jsou z větší části složené z podnikatelů a zástupců radnic nebo médií z daného regionu. Hledají nejen životaschopné projekty, ale také ty, které prospějí svému okolí, doplní službu, která v místě chybí nebo dá práci lidem v oblasti. Nemusí to být nápad hodný newyorské burzy ani úplně originální projekt. Porotu zajímá mimo celkové úrovně projektu, možnosti realizace i osobní příběh podnikatele, důvod pro start podnikání. Hlavní podmínkou je, aby soutěžící se svým projektem nebyl na trhu aktivní déle než jeden rok.

Všichni, nejen soutěžící, mají zároveň možnost navštívit odborné semináře. Jsou určeny především začínajícím podnikatelům. Přihlásit se ale mohou i ti, kteří podnikání teprve plánují, ale nejsou si jisti, zda je jejich nápad dostatečně zralý. Regionální semináře proběhnou od 15. dubna do 29. května v celkem deseti městech. Jsou to celodenní setkání. Účastníci jsou na nich rozděleni do menších skupinek po zhruba deseti, takže bude vždy dostatek prostoru věnovat se všem. Tyto regionální akce jsou zcela zdarma, zatímco jinde stojí podobné školení několik tisíc korun. Je třeba se jen předem registrovat, a to na www.rozjezdyroku.cz/seminare-2014 (zde jsou uvedena i data seminářů v jednotlivých městech).

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip