Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte Vánoční balíčky SUNAR

Vyhrajte Vánoční balíčky SUNAR

13.12.2012 - andrea.gasparikova

Sunar Sunar, tradiční česká značka kojenecké mléčné výživy, přichází na trh s inovovanou řadou komplexní péče – Sunar complex.  Dle nejnovějších poznatků v oblasti pediatrie Sunar complex nově obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozeně mléčné chuti zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte. Sunar complex s jedinečnou recepturou naturbalance je tak připraven i pro růst dalších generací.

Sunar ComplexSunar complex s naturbalance je vyvážená kombinace zdravé výživy a přirozeně mléčné chuti. Vzorem pro nové složení bylo mateřské mléko, které je tou nejlepší výživou pro kojence. Nová receptura s naturbalance obsahuje v první řadě tuky s unikátní složkou beta-palmitát, jenž je ve významném množství přítomen i v mateřském mléku. Dále Sunar complex obsahuje sacharidy s prebiotiky GOS potřebné pro střevní mikroflóru a bílkoviny v optimálním množství. Neopomenutelnou součástí receptury je i zastoupení 13 vitaminů a 11 minerálních látek včetně vápníku a vitaminu D pro zdravý růst kostí.

Sunar žirafkaSunar complex si i v nové receptuře zachovává svoji typickou vynikající lahodnou mléčnou chuť. Sunar complex nabízí pro zpestření jídelníčku také ochucené varianty v příchutích banán, vanilka, jahoda a nově i broskev.

Společně s novou recepturou Sunaru complex s  naturbalance přichází i nový obal. Sunar complex je dostupný v inovativních variantách balení, které díky zřetelnému značení věkového rozmezí usnadňují orientaci při nákupu.

Soutěžte a 10 z vás vyhrává dvě balení SUNAR Complex dle vlastního výběru a plyšovou žirafku.

Správnou odpověď najdete na www.sunar.cz

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Monika Čížkovská - Hradec Králové, Michal Uherka - Velká Bíteš, Veronika Ondráčková - Žďár nad Sázavou, Gregorová Dana - Krouna, Miroslava Záhoráková - Velké Zaluzie, Šárka Skořepová - Kolín, Zuzana Suchanová - Praha, Lenka Bezchlebová - Praha, Hana Prokopová - Praha, Eva Brejchová - Plzeň

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

veronika.ondrackova1
28.1.2013 19:25

Děkuji za výhru, v pořádku dorazila. Synovi se moc líbila žirafka.

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz