Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček s oblíbenými produkty sítě kaváren CrossCafe

Vyhrajte balíček s oblíbenými produkty sítě kaváren CrossCafe

11.6.2024 - redakce Babinet.cz

Kavárenský řetězec CrossCafe si pro vás připravil soutěž. Tři z vás mohou získat dárkový balíček s populárními produkty CrossCafe – kávou CrossCafe Blend, která je oblíbená pro svou jemnou chuť po lískových oříšcích, mléčné čokoládě a karamelu.

YUZU Citron, který je ideální k přípravě letních domácích limonád nebo koktejlů. Vytvoříte s ním ale i skvělou alternativu k horkému čaji a můžete jej smíchat např. s jogurtem nebo granolou, přidávat do nejrůznějších pokrmů, marinád, salátů či dezertů. Čokoládovou granolu, dokonale křupavé ovesné vločky ručně vyráběné pekaři v CrossCafe výrobně v Plzni, která skvěle poslouží při přípravě snídaně nebo jako rychlá svačinka. To vše doplňuje praktická plátěná taška Nebuď v pressu, která je ideální pro letní dny třeba na koupaliště, a designový porcelánový šálek bez ouška od značky G. Benedikt.

CrossCafe je síť kaváren původem z Plzně. V roce 2007 zde otevřeli svoji první kavárnu a spustili vlastní výrobu dortů. Dnes má CrossCafe 24 kaváren v 10 českých městech. Tento kavárenský řetězec můžete najít například v Plzni, Železné Rudě, Ostravě, Olomouci, Havířově, Hradci Králové, Pardubicích, Berouně, Liberci nebo v Táboře. CrossCafe má také svůj vlastní e-shop, kde si zákazníci mohou objednat oblíbený sortiment dortů a koláčů z pohodlí domova. Další produkty pro domácí konzumaci lze zakoupit v tzv. CrossShopech, prodejních koutcích, kterými disponuje každá kavárna. Loni na podzim také otevřeli CrossCafe Pražírnu, takže všechny svoje kavárny zásobují čerstvě praženou kávou vlastní provenience. CrossCafe má také vlastní aplikaci, která zákazníkům nabízí řadu výhod, slev a akčních nabídek.

Odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.crosscafe.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Lucie Slancová - Adamov, Hana Musilová - Poděšín, Naďa Jasová - Měřín

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Bohousek
11.6.2024 18:15

SUPER

Bohousek
11.6.2024 18:15

SUPER

Bohousek
11.6.2024 18:16

SUPER výhra

kazinek
16.6.2024 10:11

Snad se dočkám šálku dobré kávy a vynikajícího zákusku k tomu. Doufám, že to tak někdy bude a tato soutěž mi k tomu pomůže.

ozon
21.6.2024 15:22

Kazinek a co si to koupit ?

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz